Odbiory mieszkań - Bydgoszcz

Odbiory mieszkań Bydgoszcz | Zadzwoń 660 370 781

W niniejszym artykule przybliżamy kwestie odbiorów technicznych  mieszkań w Bydgoszczy.

Odbiór mieszkania w Bydgoszczy

Bydgoszcz to miasto nieustannie rozwijające się, co dostrzega rynek deweloperski. Nasza firma powstała właśnie po to, by kontrolować jakość wykończeń stanu deweloperskiego na zlecenie klientów. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna pomoc przyda się w zorganizowaniu tak trudnego zadania. Odbiór mieszkania można zrobić pobieżnie, jest w stanie wykonać go każdy, ale jeśli mówimy o odbiorach technicznych to niezbędna jest pomoc inżyniera. Właśnie dlatego oferujemy usługę profesjonalnych odbiorów, która pozwala egzekwować swoje prawa na podstawie protokołu odbioru. Nasi fachowcy pomagają sporządzić protokół w taki sposób, by był on podstawą do ewentualnych napraw na koszt dewelopera. To ważne, ponieważ po etapie deweloperskim następuje etap związany z wykończeniem, który generuje najczęściej największe dla inwestora koszty.

W Gruncie Rzeczy – istnieje dla Was

Cechą naszej firmy jest pomoc każdemu, kto tej pomocy potrzebuje. Chcemy mieć świadomość, że nasze działania, które promujemy na terenie całej Polski dotrą do każdego z Bydgoszczy, kto nie zna się na usłudze odbioru, a chce wykonać go dobrze. Nasz inżynier bada odchyłki, sprawdza metraż, kontroluje montaż stolarki okiennej i drzwiowej, jest w stanie doradzić, która wada jest kosztowna w naprawie, a która wymaga wyłącznie kosmetycznych poprawek. To bardzo cenna wskazówka, bo dzięki niej wiemy, które usterki powinniśmy wpisać w protokół, by deweloper mógł się do nich odnieść i ewentualnie, by

naprawił je na własny koszt.

Bydgoszcz - jak zlecić odbiory mieszkań deweloperskich?

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania deweloperskiego w Bydgoszczy i zastanawiasz się jak wykonać odbiór mieszkania, bo nie masz o tym pojęcia – zapraszamy do kontaktu. Żeby zgłosić chęć zlecenia odbioru naszej firmie należy skontaktować się z nami. Możesz skorzystać z numer telefonu: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do kontaktu. Po ustaleniu terminu możesz być spokojny, bo nasz inżynier dołoży wszelkich starań, by wykonać odbiór mieszkania skrupulatnie, zwracając uwagę na najdrobniejsze detale.


Oceń artykuł:

Średnia -/5 na podstawie 0 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!