Odbiory mieszkań - Gdańsk

Odbiory mieszkań Gdańsk | Zadzwoń 660 370 781

W artykule przybliżamy tematykę, która związana jest  z odbiorami mieszkań w Gdańsku.

Odbiory mieszkań deweloperskich w Gdańsku

Jesteśmy firmą, która działa na terenie całej Polski, także w Gdańsku i okolicach dokonujemy odbiorów mieszkań deweloperskich. Specjaliści pracujący dla firmy W Gruncie Rzeczy zajmują się pomocą podczas odbiorów mieszkań. Nasza firma stworzona jest przede wszystkim z grupy pasjonatów, którzy lubią tę pracę i są w niej naprawdę dobrzy. Dzięki naszemu doświadczeniu, klienci mogą czuć się spokojnie, bo doświadczenie w branży budowlanej jest kluczem do sukcesu w trakcie poszukiwania ewentualnych wad i usterek. Jeśli jako właściciel masz jakiekolwiek wątpliwości związane z profesjonalnym podejściem do odbioru własnego mieszkania, to warto przedyskutować takie rozwiązanie z przedstawicielami naszej firmy. Dostrzegamy ogromny potencjał w naszej pracy, dlatego chętnie pomożemy każdemu, kto potrzebuje pomocy z zakresu związanego z odbiorem mieszkania w Gdańsku. Zrobimy to w pełni profesjonalnie.

Rynek deweloperski w Gdańsku - odbiór mieszkania

Odbiór mieszkania to nie tylko spacer po każdym pomieszczeniu, które zostało doprowadzone do stanu deweloperskiego. Odbiór polega na rzetelnym sprawdzeniu każdego elementu, który został zainstalowany, na sprawdzeniu jakości wykończenia, na kontroli montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Staramy się zorganizować odbiór w pełni precyzyjnie. Dopasowujemy nasze działania do tego, co deweloper zadeklarował w trakcie spisania

umowy przedwstępnej. W Gruncie Rzeczy sprawdza zgodność stanu deklarowanego ze stanem faktycznym. Jeśli jest spójny – a nasz inwestor nie ma uwag, sytuacja jest idealna. Niestety najczęściej jest tak, że istnieją różnice, które należy uwzględnić w protokole odbioru.

W Gruncie Rzeczy – jak odebrać mieszkanie?

Jeśli nie czujesz się wystarczająco kompetentnie, by podjąć się odbioru samodzielnie – zrób to razem z naszym inżynierem. Wystarczy zadzwonić. Możesz skontaktować się z nami także telefonicznie. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do kontaktu każdego, kto ma pytania związane z pracą inżyniera pomagającego w trakcie odbiorów mieszkań deweloperskich w Gdańsku.


Oceń artykuł:

Średnia -/5 na podstawie 0 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!