Odbiory mieszkań - Kraków

Odbiory mieszkań Kraków | Zadzwoń 660 370 781

W niniejszym artykule przyglądamy się tematyce odbiorów mieszkań na terenie Krakowa.

Odbiór mieszkania w Krakowie

Firma W Gruncie Rzeczy działająca na terenie Krakowa i okolic to przestrzeń dla specjalistów w dziedzinie odbioru. Zatrudniamy tylko sprawdzonych inżynierów, którzy mają doświadczenie w pracy podczas odbiorów mieszkań deweloperskich. Dzięki ich fachowej wiedzy można czuć się bezpiecznie w momencie sprawdzania stanu mieszkania. Nierówne podłogi, wilgoć, mostki cieplne, odchyłki, krzywizny, zły montaż stolarki okiennej i drzwiowej – te wady są zaledwie skromnym fragmentem tego, co potrafi zepsuć ekipa budowlana. Najczęściej są to wady wynikające z pośpiechu, czasem z oszczędności, ale najważniejsze jest to, że nie powinny być one poprawiane na koszt inwestora. Inwestor oczekuje mieszkania bez wad i usterek, zgodnego z tym, co zostało zawarte w umowie przedwstępnej.

W Gruncie Rzeczy – firma dla każdego

Mocną stroną naszego zespołu jest to, że nie pracują w nim osoby z łapanki. Są to najczęściej doświadczeni ludzie ze sporą wiedzą, którą potrafią wykorzystać w szczytnym celu. Należy pamiętać, że deweloper chce jak najszybciej zakończyć kolejną inwestycję – takie są prawa rynku. Najważniejsze jest jednak, by to, co zadeklarował, zostało uwzględnione i wykonane w pełni profesjonalnie. Kraków to miasto, w którym ofert mieszkań deweloperskich jest bardzo dużo. Warto dbać o swoje interesy i sprawdzić, czy mieszkanie, które chcemy odebrać ma wymagane standardy. Wiemy jak ważne jest prawidłowe wykonanie odbioru, ponieważ wady wynikające z uszkodzeń mechanicznych są zazwyczaj bardzo kosztowne, a te dotyczące instalacji nie zostaną zauważone przez inwestora, który nie ma doświadczenia w odbiorach. Zazwyczaj po zakończeniu pracy naszego inżyniera klient wie co jest źle i jakie są konsekwencje tych usterek. To on podejmuje ostateczną decyzję, jakie kroki podjąć.

Jak wyglądają odbiory mieszkań w Krakowie?

Nasze działania najczęściej rozpoczynamy od zebrania informacji na temat inwestycji. Gdy klient zleci nam odbiór mamy czas na to, by zapoznać się z umową przedwstępną, w której określone zostało, co powinna zawierać inwestycja. Na podstawie tych danych umawiamy się na odbiór w Krakowie, gdzie przeprowadzamy go w obecności naszego klienta, który najczęściej dopytuje o szczegóły. Jeśli chcesz zamówić odbiór możesz skontaktować się z nami telefonicznie. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy W Gruncie Rzeczy.


Oceń artykuł:

Średnia -/5 na podstawie 0 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!