Odbiory mieszkań - Łódź

Odbiory mieszkań Łódź | Zadzwoń 660 370 781

W niniejszym artykule przybliżamy temat, jakim jest odbiór mieszkania w Łodzi.

Łódź – jak ważny jest odbiór mieszkania?

W Gruncie Rzeczy to firma, która powstała z potrzeby rynku. Budowa mieszkań deweloperskich wymaga kontroli inwestora na etapie zakończenia prac. Nasza firma realizuje zlecenia związane z odbiorami mieszkań na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie zorganizować odbiór w każdym miejscu, również w Łodzi, ponieważ pracuje dla nas sieć mobilnie działających inżynierów, którzy dojeżdżają do klienta. Warto skorzystać z naszej pomocy, gdy odbiór mieszkania deweloperskiego jest czymś, o czym klient nie ma pojęcia. Nasze doświadczenie pozwoli wpisać do protokołu wszystkie uchybienia ze strony dewelopera, co będzie równoznaczne z tym, że deweloper będzie musiał się do wszystkich wad odnieść, a w efekcie jest duże prawdopodobieństwo, że naprawi je we własnym zakresie.

W Gruncie Rzeczy w Łodzi

Inżynier przygotowany do odbioru pojawi się w Łodzi w umówionym terminie, by przy pomocy profesjonalnego sprzętu dokonać pomiarów i porównać wyniki z obowiązującymi normami. Poza pomiarami, nasz specjalista sprawdzi stan instalacji, zamontowanych elementów – drzwi, okien, grzejników. Wszystkie wyniki zostaną umieszczone w stosownym raporcie, który klient może wykorzystać jako załącznik do protokołu, by deweloper zobowiązał się naprawić uchybienia na własny koszt. Praca naszych inżynierów jest oceniana bardzo wysoko. Profesjonalizm i ogromna wiedza, a także punktualność i komunikatywność to cechy naszych pracowników.

Jak umówić odbiory mieszkań z profesjonalistą?

Zaczynamy pracę w momencie, gdy klient z Łodzi zleci nam odbiór mieszkania. Przed odbiorem najczęściej prosimy o udostępnienie dokumentów, które opisują stan deweloperski, jaki zadeklarowano w umowie przedwstępnej. Na podstawie tego nasi inżynierowie wiedzą, jaki stan techniczny zastaną i co muszą sprawdzić. Żeby zgłosić chęć zlecenia odbioru naszej firmie należy skontaktować się z nami. Możesz skorzystać z numer telefonu: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do kontaktu!


Oceń artykuł:

Średnia -/5 na podstawie 0 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!