Odbiory mieszkań - Poznań

Odbiory mieszkań Poznań | Zadzwoń 660 370 781

W niniejszym artykule naszą uwagę skupiliśmy na odbiorach techniczne mieszkań w Poznaniu.

Poznań – odbiory mieszkań z firmą W Gruncie Rzeczy

Jesteśmy firmą, która działa na terenie Poznania i okolic. Wiemy, jak ważne jest poprawne odebranie mieszkania, chcemy, by był to czas radości, nie zaś strachu, że inwestor przeoczy istotne wady czy usterki. W Gruncie Rzeczy to firma, która stawia na jakość i profesjonalizm. Jeśli jesteś inwestorem z Poznania i poszukujesz rzetelnej firmy, która wyda niezależną opinię dotyczącą stanu deweloperskiego, warto skontaktować się z nami. Dobro naszych klientów jest najważniejsze, ponieważ wiemy, że inwestycja w mieszkanie to wydatek, który powinien cieszyć. Często stan mieszkań pozostawia wiele do życzenia, dlatego warto wszystkie nieprawidłowości odnotować w protokole, by zostały poprawione na koszt dewelopera.

Odbiór mieszkania w Poznaniu?

Inżynierowie pracujący w zespole W Gruncie Rzeczy to osoby przede wszystkim posiadające doświadczenie i sporą wiedzę, ale również komunikatywne i w przystępny sposób tłumaczące zawiłości związane z odbiorami mieszkań. Nie zawsze posiadana wiedza jest atutem. Sprawdza się, gdy potrafimy ją dobrze wykorzystać, dlatego naszych inżynierów szkolimy w zakresie przeprowadzania odbiorów i konfrontowania wiedzy i norm budowlanych z inwestorem, który chce poznać wady inwestycji, by je móc naprawić, bądź zażądać naprawy przez ekipę budowlaną dewelopera, która wykonała źle swoją pracę. W Poznaniu jest wiele mieszkań deweloperskich. Warto je solidnie sprawdzić. Chodzi o sprawiedliwość, z jaką chcą być traktowani inwestorzy.

W Gruncie Rzeczy – jak zamówić usługę odbioru?

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zamówić usługę – to proste! Wystarczy zadzwonić. Możesz skontaktować się z nami także telefonicznie. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do kontaktu. Bardzo chętnie zlecimy pomoc podczas odbioru w Poznaniu naszemu inżynierowi z grupy W Gruncie Rzeczy.


Oceń artykuł:

Średnia 2/5 na podstawie 1 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!