Odbiory mieszkań - Szczecin

Odbiory mieszkań Szczecin | Zadzwoń 660 370 781

W niniejszym artykule omawiamy kwestie odbioru mieszkań w Szczecinie.

Szczecin – jak dobrze odebrać mieszkanie?

Odbiory mieszkań w Szczecinie to trudna praca, która wymaga ogromu wiedzy i doświadczenia. Firma W Gruncie Rzeczy to grupa ekspertów, którzy zajmują się realizowaniem odbiorów na zlecenie. Jest to ogromne ułatwienie dla każdego, kto nie zna się na tym, na co należy zwrócić uwagę podczas odbioru. Spostrzegawczy inwestor najczęściej jest w stanie wychwycić wady mechaniczne i niedoróbki. Nasi inżynierowie zajmują się odbiorami od wielu lat i doskonale wiedzą jak powinna wyglądać poprawnie poprowadzona instalacja, w jaki sposób tuszuje się źle osadzone okna, jak sprawdzić czy odchyłki są w granicach normy. Nasza firma nie neguje spostrzegawczości klientów. My możemy pomóc w kwestiach technicznych, by klient czuł się spokojny.

W Gruncie Rzeczy – odbiór mieszkania z inżynierem

Chcemy przez naszą pracę dać poczucie bezpieczeństwa każdemu, kto potrzebuje fachowej porady w Szczecinie i okolicach. Nie zawsze w rodzinie mamy kogoś, kto jest tzw. „złotą rączką” i zna się na budownictwie. Aktualne wymogi stanu deweloperskiego też różnią się w zależności od podejścia dewelopera. Aby dokładnie odebrać mieszkanie, należy przeanalizować dokumentację i przygotować się na stan, jaki deklaruje dany deweloper. Oferujemy nasze usługi szczególnie tym, którzy poważnie traktują temat związany z odbiorem mieszkania. Firma W Gruncie Rzeczy działa na terenie całej Polski, także w Szczecinie. Jesteśmy po to, by skontrolować dewelopera i pokazać wszystko, co warto poprawić. Inżynier, który pracuje dla naszej firmy jest odpowiednio przeszkolony, ma wieloletnie doświadczenie i wiedzę.

Odbiory mieszkań z inżynierem w Szczecinie

Jeśli zastanawiasz się czy warto zainwestować w usługę, którą oferuje firma W Gruncie Rzeczy, zachęcamy do kontaktu. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: wgruncierzeczy.eu. Plusem naszych działań jest poprawnie sporządzony protokół, który ma na celu skontrolowanie pracy budowlańców, którzy pracują na zlecenie dewelopera i ewentualną naprawę tego, co zostało zrobione źle na koszt dewelopera.


Oceń artykuł:

Średnia -/5 na podstawie 0 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!