Odbiory mieszkań - Toruń

Odbiory mieszkań Toruń | Zadzwoń 660 370 781

W dzisiejszym artykule omawiamy kwestie odbioru mieszkań na terenie Torunia.

W Gruncie Rzeczy – odbiór w Toruniu

Jesteśmy firmą, która dba o potrzeby naszych klientów. Powstała w momencie, gdy dostrzegliśmy, że niewiedza dotycząca odbiorów mieszkań nie pozwala cieszyć się inwestorom z nowych mieszkań. Zazwyczaj w momencie, gdy deweloper chce zakończyć swoją część odbiorem, a inwestor powinien się cieszyć, że może wreszcie zobaczyć wymarzone mieszkanie, zaczyna się obawiać, że nie przeprowadzi odbioru wystarczająco profesjonalnie, by dostrzec jego wady. My chętnie pomożemy!

Odbiory mieszkań ze specjalistą

Praca specjalisty, który pracuje dla firmy W Gruncie Rzeczy polega na tym, by razem z klientem odebrać mieszkanie w Toruniu, czyli sprawdzić jego stan deweloperski w oparciu o dokumentację, która została podpisana na początku, tuż przed rozpoczęciem budowy. Jakość tynków, ewentualne zawilgocenia, różnego rodzaju odchyłki, uszkodzenia mechaniczne, złe osadzenie drzwi i okien, etc. Nasi fachowcy pracują z profesjonalnym sprzętem, są doświadczeni i posiadają sporą wiedzę techniczną, która jest niezbędna, gdy zależy inwestorowi na rzeczowej opinii. To niezwykle ważne, by czuć w dniu odbioru w Toruniu komfort psychiczny i to, że jest ktoś jeszcze, kto ma wiedzę i doświadczenie i stoi po stronie rzetelnej realizacji wymarzonego mieszkania.

Czy warto zamówić odbiór mieszkania w Toruniu?

Jeśli zastanawiasz się, czy ta usługa jest Tobie potrzebna i czy chcesz wydać pieniądze na pomoc inżyniera, zastanów się dobrze. Jeśli masz pojęcie o kwestii technicznej – warto zaryzykować, ale jeśli nie – skontaktuj się z nami. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Działamy na terenie całej Polski, także w Toruniu i okolicach, po to, by dać szansę na radość z nowego mieszkania każdemu, kto tego potrzebuje. Nie chcemy, by nasz klient musiał doinwestowywać w kolejne poprawki i naprawy usterek stanu deweloperskiego. Tym bardziej, gdy musi robić coś, co zostało zamieszczone w umowie przedwstępnej jako element wykończenia stanu deweloperskiego.


Oceń artykuł:

Średnia -/5 na podstawie 0 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!