Odbiory mieszkań - Trójmiasto

Odbiory mieszkań Trójmiasto | Zadzwoń 660 370 781

Niniejszy artykuł jest dedykowany odbiorom technicznym mieszkań w Trójmieście.

Odbiory mieszkań – Trójmiasto

Praca naszych fachowców ma na celu ułatwienie obowiązku jakim jest odbiór mieszkania deweloperskiego. Chcemy, by każdy z inwestorów miał równe szanse z ekipą dewelopera podczas odbioru w Trójmieście i mógł w profesjonalny sposób ocenić pracę ekipy, która budowała i wykańczała jego mieszkanie. Inżynierowie pracujący dla W Gruncie Rzeczy są najczęściej doświadczonymi fachowcami z wiedzą popartą wieloletnią praktyką. Stawiamy na profesjonalistów, ponieważ tylko oni są w stanie odebrać mieszkanie rzetelnie.

Na czym polega odbiór mieszkania?

W Trójmieście jest wiele firm deweloperskich, które reprezentują różne standardy pracy i inne rozumienie stanu deweloperskiego. W związku z tym praca naszych specjalistów zaczyna się w momencie, w którym przyjmują zgłoszenie i otrzymują dokumentację. Kluczem poprawnie wykonanego odbioru mieszkania jest przygotowanie merytoryczne. Należy zapoznać się z warunkami umowy przedwstępnej, dzięki którym poznamy deklarowany stan deweloperski. Zadaniem naszych inżynierów jest zazwyczaj porównanie teorii z praktyką, czyli z wykonaniem. Jeśli wszystko jest zbieżne – trzeba przyjrzeć się uważnie wykonaniu, jakości wykończeń, precyzji i innym aspektom, które wpływają na stan techniczny, a jeśli już na etapie porównania mamy do czynienia z rozbieżnością – to istotna informacja, że deweloper nie wywiązał się z obietnic i trzeba dokładnie sprawdzić, na czym polega jego standard pracy.

Jak zamówić odbiór fachowca w Trójmieście?

Jeśli zastanawiasz się czy warto zainwestować w usługę, którą oferuje firma W Gruncie Rzeczy w Trójmieście, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc umówić usługę. Jest ona o tyle wartościowa, że pomaga także przebrnąć przez etap sporządzania protokołu odbioru. To bardzo ważne, gdy wad jest więcej i chcemy, by deweloper się do nich odniósł. Nasz inżynier pomoże stworzyć dokument w pełni profesjonalnie. Skontaktuj się z nami. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu.


Oceń artykuł:

Średnia -/5 na podstawie 0 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!