Odbiory mieszkań - Trójmiasto

Rezerwuj

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

atrakcyjna cena

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

atrakcyjna cena

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Trójmiasto

Odbiory mieszkań Trójmiasto | Zadzwoń 660 370 781

Niniejszy artykuł jest dedykowany odbiorom technicznym mieszkań w Trójmieście.

Odbiory mieszkań – Trójmiasto

Praca naszych fachowców ma na celu ułatwienie obowiązku jakim jest odbiór mieszkania deweloperskiego. Chcemy, by każdy z inwestorów miał równe szanse z ekipą dewelopera podczas odbioru w Trójmieście i mógł w profesjonalny sposób ocenić pracę ekipy, która budowała i wykańczała jego mieszkanie. Inżynierowie pracujący dla W Gruncie Rzeczy są najczęściej doświadczonymi fachowcami z wiedzą popartą wieloletnią praktyką. Stawiamy na profesjonalistów, ponieważ tylko oni są w stanie odebrać mieszkanie rzetelnie.

Na czym polega odbiór mieszkania?

W Trójmieście jest wiele firm deweloperskich, które reprezentują różne standardy pracy i inne rozumienie stanu deweloperskiego. W związku z tym praca naszych specjalistów zaczyna się w momencie, w którym przyjmują zgłoszenie i otrzymują dokumentację. Kluczem poprawnie wykonanego odbioru mieszkania jest przygotowanie merytoryczne. Należy zapoznać się z warunkami umowy przedwstępnej, dzięki którym poznamy deklarowany stan deweloperski. Zadaniem naszych inżynierów jest zazwyczaj porównanie teorii z praktyką, czyli z wykonaniem. Jeśli wszystko jest zbieżne – trzeba przyjrzeć się uważnie wykonaniu, jakości wykończeń, precyzji i innym aspektom, które wpływają na stan techniczny, a jeśli już na etapie porównania mamy do czynienia z rozbieżnością – to istotna informacja, że deweloper nie wywiązał się z obietnic i trzeba dokładnie sprawdzić, na czym polega jego standard pracy.

Jak zamówić odbiór fachowca w Trójmieście?

Jeśli zastanawiasz się czy warto zainwestować w usługę, którą oferuje firma W Gruncie Rzeczy w Trójmieście, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc umówić usługę. Jest ona o tyle wartościowa, że pomaga także przebrnąć przez etap sporządzania protokołu odbioru. To bardzo ważne, gdy wad jest więcej i chcemy, by deweloper się do nich odniósł. Nasz inżynier pomoże stworzyć dokument w pełni profesjonalnie. Skontaktuj się z nami. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu.


Oceń artykuł:

Średnia -/5 na podstawie 0 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!
form-background-18.png

Zarezerwuj odbiór!