Odbiory mieszkań - Białystok

Rezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór!

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Zobacz przykładowe usterki:

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Białystok

Odbiory mieszkań Białystok | Zadzwoń 660 370 781

Niniejszy artykuł został poświęcony odbiorom mieszkań w Białymstoku.

Białystok – odbiory z firmą W Gruncie Rzeczy

Zorganizowanie odbioru mieszkania w Białymstoku nie jest proste. Wydawać może się, że to tylko formalność. Wystarczy pojawić się na terenie inwestycji i sprawdzić, czy wszystko wygląda poprawnie, czy wykończenie jest zgodne z tym, co zostało zawarte w umowie przedwstępnej. Niestety, bardzo dużo wad i usterek może zostać niezauważone przez inwestora, który nie zna się na kwestiach związanych z budową, ponieważ istnieją wady, które zauważy wyłącznie fachowiec. Zawilgocone ściany mogą być znakiem, że coś nie wyszło budowlańcom, źle położona instalacja może sprawić, że korzystanie z niej na późniejszym etapie zostanie uniemożliwione. Źle osadzone drzwi i okna mogą okazać się powodem wielu komplikacji, tym bardziej, że są to elementy, z których korzysta się najczęściej. Warto wiedzieć, co w mieszkaniu na tym etapie należy poprawić.

Odbiór mieszkania z inżynierem w Białymstoku?

Nasz inżynier jest doświadczonym fachowcem, który przechodzi szkolenia, by pracować jeszcze lepiej. Bardzo ważna jest dla niego wiedza merytoryczna i zastosowanie jej w praktyce. Nasi eksperci poza tym, że potrafią realizować usługę odbioru są też przygotowani do tego, by w przystępny sposób pomóc klientowi w trakcie załatwiania formalności. Są w stanie zasugerować, co jest ważne w protokole, podpowiadają też, jakie wady i usterki warto umieścić, a które można pominąć. To bardzo ważny element pracy, który pozwala myśleć naszym klientom, że są bezpieczni, doinformowani, a usługa jaką zamówili w Białymstoku działa na ich korzyść – nie jest wyłącznie techniczną kontrolą.

Czy warto zamawiać odbiory mieszkań?

Jeśli zastanawiasz się czy warto zainwestować w odbiór z inżynierem z firmy W Gruncie Rzeczy, wystarczy zadzwonić. Odpowiemy na wszystkie pytania. Pomożemy podjąć merytoryczną decyzję. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi. Nie działamy nachalnie. Jesteśmy przekonani, że nasza praca jest potrzebna także w Białymstoku. Najczęściej to przekonanie potwierdza liczba klientów, którzy umawiają odbiór mieszkania.


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 4 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!