Odbiory mieszkań - Poznań

Rezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór!

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Zobacz przykładowe usterki:

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Poznań

Odbiory mieszkań Poznań | Zadzwoń 660 370 781

W niniejszym artykule naszą uwagę skupiliśmy na odbiorach techniczne mieszkań w Poznaniu.

Poznań – odbiory mieszkań z firmą W Gruncie Rzeczy

Jesteśmy firmą, która działa na terenie Poznania i okolic. Wiemy, jak ważne jest poprawne odebranie mieszkania, chcemy, by był to czas radości, nie zaś strachu, że inwestor przeoczy istotne wady czy usterki. W Gruncie Rzeczy to firma, która stawia na jakość i profesjonalizm. Jeśli jesteś inwestorem z Poznania i poszukujesz rzetelnej firmy, która wyda niezależną opinię dotyczącą stanu deweloperskiego, warto skontaktować się z nami. Dobro naszych klientów jest najważniejsze, ponieważ wiemy, że inwestycja w mieszkanie to wydatek, który powinien cieszyć. Często stan mieszkań pozostawia wiele do życzenia, dlatego warto wszystkie nieprawidłowości odnotować w protokole, by zostały poprawione na koszt dewelopera.

Odbiór mieszkania w Poznaniu?

Inżynierowie pracujący w zespole W Gruncie Rzeczy to osoby przede wszystkim posiadające doświadczenie i sporą wiedzę, ale również komunikatywne i w przystępny sposób tłumaczące zawiłości związane z odbiorami mieszkań. Nie zawsze posiadana wiedza jest atutem. Sprawdza się, gdy potrafimy ją dobrze wykorzystać, dlatego naszych inżynierów szkolimy w zakresie przeprowadzania odbiorów i konfrontowania wiedzy i norm budowlanych z inwestorem, który chce poznać wady inwestycji, by je móc naprawić, bądź zażądać naprawy przez ekipę budowlaną dewelopera, która wykonała źle swoją pracę. W Poznaniu jest wiele mieszkań deweloperskich. Warto je solidnie sprawdzić. Chodzi o sprawiedliwość, z jaką chcą być traktowani inwestorzy.

W Gruncie Rzeczy – jak zamówić usługę odbioru?

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zamówić usługę – to proste! Wystarczy zadzwonić. Możesz skontaktować się z nami także telefonicznie. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do kontaktu. Bardzo chętnie zlecimy pomoc podczas odbioru w Poznaniu naszemu inżynierowi z grupy W Gruncie Rzeczy.


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 1 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!