Odbiory mieszkań - Kraków

Rezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór!

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Zobacz przykładowe usterki:

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Kraków

Odbiory mieszkań Kraków | Zadzwoń 660 370 781

W niniejszym artykule przyglądamy się tematyce odbiorów mieszkań na terenie Krakowa.

Odbiór mieszkania w Krakowie

Firma W Gruncie Rzeczy działająca na terenie Krakowa i okolic to przestrzeń dla specjalistów w dziedzinie odbioru. Zatrudniamy tylko sprawdzonych inżynierów, którzy mają doświadczenie w pracy podczas odbiorów mieszkań deweloperskich. Dzięki ich fachowej wiedzy można czuć się bezpiecznie w momencie sprawdzania stanu mieszkania. Nierówne podłogi, wilgoć, mostki cieplne, odchyłki, krzywizny, zły montaż stolarki okiennej i drzwiowej – te wady są zaledwie skromnym fragmentem tego, co potrafi zepsuć ekipa budowlana. Najczęściej są to wady wynikające z pośpiechu, czasem z oszczędności, ale najważniejsze jest to, że nie powinny być one poprawiane na koszt inwestora. Inwestor oczekuje mieszkania bez wad i usterek, zgodnego z tym, co zostało zawarte w umowie przedwstępnej.

W Gruncie Rzeczy – firma dla każdego

Mocną stroną naszego zespołu jest to, że nie pracują w nim osoby z łapanki. Są to najczęściej doświadczeni ludzie ze sporą wiedzą, którą potrafią wykorzystać w szczytnym celu. Należy pamiętać, że deweloper chce jak najszybciej zakończyć kolejną inwestycję – takie są prawa rynku. Najważniejsze jest jednak, by to, co zadeklarował, zostało uwzględnione i wykonane w pełni profesjonalnie. Kraków to miasto, w którym ofert mieszkań deweloperskich jest bardzo dużo. Warto dbać o swoje interesy i sprawdzić, czy mieszkanie, które chcemy odebrać ma wymagane standardy. Wiemy jak ważne jest prawidłowe wykonanie odbioru, ponieważ wady wynikające z uszkodzeń mechanicznych są zazwyczaj bardzo kosztowne, a te dotyczące instalacji nie zostaną zauważone przez inwestora, który nie ma doświadczenia w odbiorach. Zazwyczaj po zakończeniu pracy naszego inżyniera klient wie co jest źle i jakie są konsekwencje tych usterek. To on podejmuje ostateczną decyzję, jakie kroki podjąć.

Jak wyglądają odbiory mieszkań w Krakowie?

Nasze działania najczęściej rozpoczynamy od zebrania informacji na temat inwestycji. Gdy klient zleci nam odbiór mamy czas na to, by zapoznać się z umową przedwstępną, w której określone zostało, co powinna zawierać inwestycja. Na podstawie tych danych umawiamy się na odbiór w Krakowie, gdzie przeprowadzamy go w obecności naszego klienta, który najczęściej dopytuje o szczegóły. Jeśli chcesz zamówić odbiór możesz skontaktować się z nami telefonicznie. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy W Gruncie Rzeczy.


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 1 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!