Odbiór mieszkań Lublin, odbiory techniczne Lublin

Zarezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór mieszkania od dewelopera!

Numer telefonu

Miasto odbioru

Typ nieruchomości

Nasze usługi

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

odbiór mieszkania od dewelopera

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. kąty, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Przykładowe usterki znalezione w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera

ubytki tynku, budulca

zarysowania na szkle

szczeliny, pęknięcia

mostki termiczne

odchyłki od płaszczyzny

odspojenia

brak liniowości

brak wykończenia ramy

brak parapetu

Dlaczego my?

usługi w gruncie rzeczy

Atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

usługi w gruncie rzeczy

Nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

usługi w gruncie rzeczy

Ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

usługi w gruncie rzeczy

Duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

usługi w gruncie rzeczy

Znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

usługi w gruncie rzeczy

Więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

usługi w gruncie rzeczy

Termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

usługi w gruncie rzeczy

Precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury drobiazgowi. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie o usłudze odbioru mieszkania od dewelopera.

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.” - Marta

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.” - Gustaw

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.” - Gabriel

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.” - Alicja

google logo

Ocena 4,9 z ponad 120 opinii w serwisie Google

Odbiór mieszkań Lublin, odbiory techniczne Lublin

Odbiory mieszkań Lublin | Zadzwoń 539 356 009

Niniejszy artykuł jest poświęcony tematyce odbiorów technicznych  mieszkań w Lublinie.

Działania firmy W Gruncie Rzeczy w Lublinie

Praca inżyniera, który zajmuje się odbiorami w Lublinie, polega na tym, że po przyjęciu zlecenia musi on przygotować się do przeprowadzenia odbioru. Nie jest to sprawa oczywista i powtarzalna, ponieważ stan deweloperski jest różnie rozumiany przez większość deweloperów. Niewiele osób potrafi fachowo sprawdzić jakość wykończenia mieszkania. Warto zatrudnić kogoś, kto się na tym zna i wie, w jaki sposób można zrealizować to zadanie. Właśnie takim osobom przyda się pomoc firmy W Gruncie Rzeczy, która również na terenie Lublina i okolic pomaga odebrać mieszkania deweloperskie.

Odbiory mieszkań z fachowcem

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, którzy pragną właśnie nam powierzyć odbiór mieszkania. Wiemy, że nie jest to łatwa decyzja, ponieważ bardzo często, inwestując w mieszkanie, wydaje się, że koszty bywają nieproporcjonalne do efektów pracy. Nasze działania polegają na tym, że staramy się ocenić jakość wykończenia i wskazać, co jest technicznie niedopuszczalne. Wskazujemy wady i tłumaczymy, na czym polegają nieprawidłowości. Chcemy, by nasz klient był świadom wszystkiego, co zostało wykonane w jego mieszkaniu. Ważne, by poznał jakość wykonanej pracy, bo jeśli zacznie wykańczać mieszkanie w złym stanie technicznym – koszty naprawy mogą stać się jeszcze większe.

Odbiór mieszkania w Lublinie – jak zamówić?

Staramy się zrobić wszystko, by nasz klient z Lublina miał jak najwięcej niezbędnych informacji bez przeszukiwania godzinami stron w internecie. Jesteśmy po to, by dokonywać odbiorów i tłumaczyć, co jest ważne, a co mało istotne. Możesz skontaktować się z nami, by zamówić usługę odbioru mieszkania deweloperskiego, ale także, by dopytać, czy tę usługę warto zrealizować w Twoim mieszkaniu. Nasz numer telefonu podany jest u góry strony. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Wiemy doskonale, że nie jest to łatwy temat, dlatego chętnie pomożemy.

Przeczytaj też o odbiorze w dzielnicy: Czechów Południowy, Czuby Północne, Kalinowszczyzna, Rury, Śródmieście.

Zobacz opinie o odbiorach mieszkań w Lublinie.


Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Lublin | Zadzwoń 539 356 009
Średnia 5/5 na podstawie 250 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!