Odbiory mieszkań - Lublin

Rezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór!

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Zobacz przykładowe usterki:

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Lublin

Odbiory mieszkań Lublin | Zadzwoń 660 370 781

Niniejszy artykuł jest poświęcony tematyce odbiorów technicznych  mieszkań w Lublinie.

Działania firmy W Gruncie Rzeczy w Lublinie

Praca inżyniera, który zajmuje się odbiorami w Lublinie polega na tym, że po przyjęciu zlecenia musi on przygotować się do przeprowadzenia odbioru. Nie jest to sprawa oczywista i powtarzalna, ponieważ stan deweloperski rozumiany jest różnie przez większość deweloperów. Niewiele osób potrafi fachowo sprawdzić jakość wykończenia mieszkania. Warto zatrudnić kogoś, kto się na tym zna i wie w jaki sposób można zrealizować to zadanie. Właśnie takim osobom przyda się pomoc firmy W Gruncie Rzeczy, która również na terenie Lublina i okolic pomaga odebrać mieszkania deweloperskie.

Odbiory mieszkań z fachowcem

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, którzy pragną właśnie nam powierzyć odbiór mieszkania. Wiemy, że nie jest to łatwa decyzja, ponieważ bardzo często inwestując w mieszkanie wydaje się, że koszty bywają nieproporcjonalne do efektów pracy. Nasze działania polegają na tym, że staramy się ocenić jakość wykończenia i wskazać, co jest technicznie niedopuszczalne. Wskazujemy wady, tłumaczymy na czym polegają nieprawidłowości. Chcemy, by nasz klient był świadom wszystkiego, co zostało wykonane w jego mieszkaniu. Ważne, by poznał jakość wykonanej pracy, bo jeśli zacznie wykańczać mieszkanie w złym stanie technicznym – koszty naprawy mogą stać się jeszcze większe.

Odbiór mieszkania w Lublinie – jak zamówić?

Staramy się zrobić wszystko, by nasz klient z Lublina miał jak najwięcej niezbędnych informacji bez przeszukiwania godzinami stron w Internecie. Jesteśmy po to, by dokonywać odbiorów i tłumaczyć, co jest ważne, a co jest mało istotne. Możesz skontaktować się z nami, by zamówić usługę odbioru mieszkania deweloperskiego, ale także, by dopytać, czy tę usługę warto zrealizować w Twoim mieszkaniu. Nasz numer telefonu: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Wiemy doskonale, że nie jest to łatwy temat, dlatego chętnie pomożemy.


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 3 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!