Odbiór mieszkań Rzeszów, odbiory techniczne Rzeszów

Zarezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór mieszkania od dewelopera!

Numer telefonu

Miasto odbioru

Typ nieruchomości

Nasze usługi

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

odbiór mieszkania od dewelopera

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. kąty, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Przykładowe usterki znalezione w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera

ubytki tynku, budulca

zarysowania na szkle

szczeliny, pęknięcia

mostki termiczne

odchyłki od płaszczyzny

odspojenia

brak liniowości

brak wykończenia ramy

brak parapetu

Dlaczego my?

usługi w gruncie rzeczy

Atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

usługi w gruncie rzeczy

Nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

usługi w gruncie rzeczy

Ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

usługi w gruncie rzeczy

Duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

usługi w gruncie rzeczy

Znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

usługi w gruncie rzeczy

Więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

usługi w gruncie rzeczy

Termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

usługi w gruncie rzeczy

Precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury drobiazgowi. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie o usłudze odbioru mieszkania od dewelopera.

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.” - Marta

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.” - Gustaw

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.” - Gabriel

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.” - Alicja

google logo

Ocena 4,9 z ponad 120 opinii w serwisie Google

Odbiór mieszkań Rzeszów, odbiory techniczne Rzeszów

Odbiory mieszkań Rzeszów | Zadzwoń 539 356 009

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem dotyczącym odbiorów mieszkań w Rzeszowie.

Rzeszów – praca firmy W Gruncie Rzeczy

Działania firmy, którą stworzyliśmy, opierają się przede wszystkim na profesjonalnym odbiorze mieszkań deweloperskich. Działamy na terenie całego kraju, również w Rzeszowie i okolicach. Chcemy być tam, gdzie istnieje taka potrzeba, czyli w miejscach, w których rozwija się rynek deweloperski. Firma W Gruncie Rzeczy nastawiona jest na pomoc ludziom, którzy muszą dokonać odbioru mieszkania, a nie wiedzą, co jest istotne. Wiadomo, że poważne uchybienie jest w stanie zobaczyć każdy, ale istnieje też cały wachlarz usterek, które mogą zostać niedostrzeżone przez laika w dziedzinie budownictwa.

Odbiór mieszkania z pomocą inżyniera w Rzeszowie

Nasz fachowiec, przyjeżdżając do Rzeszowa na miejsce odbioru, jest odpowiednio przygotowany. Przeanalizował umowę przedwstępną, która zawiera informacje dotyczące stanu deweloperskiego, jaki zagwarantowano przed wybudowaniem budynku. Odbiór polega m.in. na tym, by skonfrontować rzeczywistość z tym, co zostało zawarte w dokumentacji, a także sprawdzić jakość prac budowlańców. Inżynier w trakcie odbioru mieszkania sprawdza odchyłki, kontroluje metraż, ocenia jakość ścian i sprawdza ewentualne zawilgocenia. Jego zadaniem jest również sprawdzenie montażu wszystkiego, co zostało umieszczone w mieszkaniu – instalacja, stolarka itp. Nasz fachowiec wie, że kosztowne w naprawie są wady mechaniczne, dlatego sprawdza, czy szyby w oknach nie są porysowane, czy zamocowane grzejniki posiadają wszystkie elementy. Sprawdzony zostanie każdy detal, by klient poznał swoje mieszkanie.

Odbiory mieszkań w Rzeszowie

Inżynierowie pracujący dla firmy W Gruncie Rzeczy pomagają sporządzić protokół odbioru, dzięki któremu to deweloper zazwyczaj musi naprawiać wady i usterki, które odnotowano. Jest to ważne ze względów finansowych. Bardzo często naprawa jakiegoś elementu jest kosztowna dla inwestora, a deweloper jest w stanie przy pomocy swojej ekipy wykonać poprawki szybko i na własny koszt. Jeśli zastanawiasz się, czy warto zamówić pomoc podczas odbioru mieszkania w Rzeszowie, zachęcamy do kontaktu. Nasz numer podany jest na górze strony. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: wgruncierzeczy.eu. 

Przeczytaj też o odbiorze w dzielnicy: Baranówka, Mieszka I, Nowe Miasto, Przybyszówka, Śródmieście.


Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Rzeszów | Zadzwoń 539 356 009
Średnia 5/5 na podstawie 313 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!