Odbiory mieszkań - Opole

Rezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór online w Opolu

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Zobacz przykładowe usterki:

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Opole

Odbiory mieszkań Opole | Zadzwoń 660 370 781

W niniejszym artykule przybliżamy temat, jakim jest odbiór mieszkania w Opolu.

Odbiór mieszkania w Opolu

Kupiłeś mieszkanie w Opolu i czeka Cię odbiór? To jeden z najważniejszych momentów w całym procesie zakupu! Zadbaj, aby był on wykonany rzetelnie i profesjonalnie, ponieważ w innym wypadku komfort Twojego mieszkania może zostać bezpowrotnie odebrany.

Odbiór stanu technicznego mieszkania Opole

Odbiór mieszkania w Opolu musisz zacząć od powierzchownej oceny nieruchomości. Przejdź się po nieruchomości i oceń, czy nie ma w nim elementów, które są wadliwie wykonane. Często bez większego zagłębiania można zauważyć porysowane szyby w oknach, zalane ściany czy wystające kable, których nie powinno być. Później przejdź do zwracania uwagi na mniej zauważalne detale. Jeśli np. widzisz zacieki na ścianach czy plamy wskazujące na zagrzybienie na suficie, sprawdź co jest tego przyczyną. Być może przeciekają okna, a może instalacja wodnokanalizacyjna nie została odpowiednio zamontowana? Sprawdź także, czy wylewki są równe, a gładzie na ścianach są odpowiednio  płaskie. Oceń także osadzenie okien i drzwi. Czy wiesz, że źle osadzone okna mogą generować każdego miesiąca dodatkowe setki złotych na rachunkach bankowych? Wszystko to przez uciekające ciepło, o którym nie masz pojęcia! Jak sprawdzić szczelność okien? Czasami wystarczy przyłożyć rękę w newralgicznych miejscach, aby poczuć powiew zimna, jednak zazwyczaj konieczne jest użycie dokładniejszego sprzętu, np. kamery termowizyjnej. Nie zapomnij także sprawdzić wszystkich instalacji – gazowej, elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i wentylacyjnej. Koszt wymiany lub naprawy tego elementu jest ogromny, więc warto zadbać o to, aby nie spoczywał na Twoich barkach. 

Odbiór mieszkania w Opolu ze specjalistą 

Nie ma żadnego przepisu, który zobowiązywałby Cię do samodzielnego wykonania odbioru mieszkania w Opolu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do swoich kompetencji w tym temacie, zgłoś się do nas. Pracujemy z najwyższej klasy ekspertami, którzy „zęby zjedli” na nieruchomościach. Dzięki ich ogromnemu doświadczeniu i wiedzy, którą dysponują, żadna usterka nie zostanie niezauważona. Poza tym specjaliści posiadają różnego rodzaju sprzętu, m.in. wspomniane już kamery termowizyjne, a także wilgotnościomierze, dalmierze, łaty murarskie i wiele, wiele innych, które sprawiają, że audyt jest jeszcze bardziej precyzyjny. Osoba dokonująca odbioru sprawdzi za Ciebie każdy centymetr i oceni, czy ewentualne niedoskonałości wpisują się jeszcze w normy, czy też należy je poprawić. Wskaże Ci także kiedy możesz podpisać pomyślny odbiór, a kiedy musisz sporządzić z deweloperem dokument zobowiązujący go do naprawienia usterek.

Nie obawiaj się odbioru mieszkania w Opolu! Zadzwoń do nas i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Opole | Zadzwoń 660 370 781
Średnia -/5 na podstawie 0 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!