Odbiory mieszkań - Łódź

Rezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór!

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Zobacz przykładowe usterki:

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Łódź

Odbiory mieszkań Łódź | Zadzwoń 660 370 781

W niniejszym artykule przybliżamy temat, jakim jest odbiór mieszkania w Łodzi.

Łódź – jak ważny jest odbiór mieszkania?

W Gruncie Rzeczy to firma, która powstała z potrzeby rynku. Budowa mieszkań deweloperskich wymaga kontroli inwestora na etapie zakończenia prac. Nasza firma realizuje zlecenia związane z odbiorami mieszkań na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie zorganizować odbiór w każdym miejscu, również w Łodzi, ponieważ pracuje dla nas sieć mobilnie działających inżynierów, którzy dojeżdżają do klienta. Warto skorzystać z naszej pomocy, gdy odbiór mieszkania deweloperskiego jest czymś, o czym klient nie ma pojęcia. Nasze doświadczenie pozwoli wpisać do protokołu wszystkie uchybienia ze strony dewelopera, co będzie równoznaczne z tym, że deweloper będzie musiał się do wszystkich wad odnieść, a w efekcie jest duże prawdopodobieństwo, że naprawi je we własnym zakresie.

W Gruncie Rzeczy w Łodzi

Inżynier przygotowany do odbioru pojawi się w Łodzi w umówionym terminie, by przy pomocy profesjonalnego sprzętu dokonać pomiarów i porównać wyniki z obowiązującymi normami. Poza pomiarami, nasz specjalista sprawdzi stan instalacji, zamontowanych elementów – drzwi, okien, grzejników. Wszystkie wyniki zostaną umieszczone w stosownym raporcie, który klient może wykorzystać jako załącznik do protokołu, by deweloper zobowiązał się naprawić uchybienia na własny koszt. Praca naszych inżynierów jest oceniana bardzo wysoko. Profesjonalizm i ogromna wiedza, a także punktualność i komunikatywność to cechy naszych pracowników.

Jak umówić odbiory mieszkań z profesjonalistą?

Zaczynamy pracę w momencie, gdy klient z Łodzi zleci nam odbiór mieszkania. Przed odbiorem najczęściej prosimy o udostępnienie dokumentów, które opisują stan deweloperski, jaki zadeklarowano w umowie przedwstępnej. Na podstawie tego nasi inżynierowie wiedzą, jaki stan techniczny zastaną i co muszą sprawdzić. Żeby zgłosić chęć zlecenia odbioru naszej firmie należy skontaktować się z nami. Możesz skorzystać z numer telefonu: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do kontaktu!


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 3 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!