Odbiór mieszkań Łódź, odbiory techniczne Łódź

Zarezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór mieszkania od dewelopera!

Numer telefonu

Miasto odbioru

Typ nieruchomości

Nasze usługi

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

odbiór mieszkania od dewelopera

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. kąty, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Przykładowe usterki znalezione w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera

ubytki tynku, budulca

zarysowania na szkle

szczeliny, pęknięcia

mostki termiczne

odchyłki od płaszczyzny

odspojenia

brak liniowości

brak wykończenia ramy

brak parapetu

Dlaczego my?

usługi w gruncie rzeczy

Atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

usługi w gruncie rzeczy

Nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

usługi w gruncie rzeczy

Ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

usługi w gruncie rzeczy

Duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

usługi w gruncie rzeczy

Znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

usługi w gruncie rzeczy

Więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

usługi w gruncie rzeczy

Termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

usługi w gruncie rzeczy

Precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury drobiazgowi. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie o usłudze odbioru mieszkania od dewelopera.

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.” - Marta

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.” - Gustaw

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.” - Gabriel

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.” - Alicja

google logo

Ocena 4,9 z ponad 120 opinii w serwisie Google

Odbiór mieszkań Łódź, odbiory techniczne Łódź

Odbiory mieszkań Łódź | Zadzwoń 539 356 009

W niniejszym artykule przybliżamy temat, jakim jest odbiór mieszkania w Łodzi.

Łódź – jak ważny jest odbiór mieszkania?

W Gruncie Rzeczy to firma, która powstała z potrzeby rynku. Budowa mieszkań deweloperskich wymaga kontroli inwestora na etapie zakończenia prac. Nasza firma realizuje zlecenia związane z odbiorami mieszkań na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie zorganizować odbiór w każdym miejscu, również w Łodzi, ponieważ pracuje dla nas sieć mobilnie działających inżynierów, którzy dojeżdżają do klienta. Warto skorzystać z naszej pomocy, gdy odbiór mieszkania deweloperskiego jest czymś, o czym klient nie ma pojęcia. Nasze doświadczenie pozwoli wpisać do protokołu wszystkie uchybienia ze strony dewelopera, co będzie równoznaczne z tym, że będzie musiał się do wszystkich wad odnieść, a w efekcie istnieje duże prawdopodobieństwo, że naprawi je we własnym zakresie.

W Gruncie Rzeczy w Łodzi

Inżynier przygotowany do odbioru pojawi się w Łodzi w umówionym terminie, by przy pomocy profesjonalnego sprzętu dokonać pomiarów i porównać wyniki z obowiązującymi normami. Poza pomiarami nasz specjalista sprawdzi stan instalacji, zamontowanych elementów – drzwi, okien, grzejników. Wszystkie wyniki zostaną umieszczone w stosownym raporcie, który klient może wykorzystać jako załącznik do protokołu, by deweloper zobowiązał się naprawić uchybienia na własny koszt. Praca naszych inżynierów jest oceniana bardzo wysoko. Profesjonalizm i ogromna wiedza, a także punktualność i komunikatywność to cechy naszych pracowników.

Jak umówić odbiory mieszkań z profesjonalistą?

Zaczynamy pracę w momencie, gdy klient z Łodzi zleci nam odbiór mieszkania. Przed odbiorem najczęściej prosimy o udostępnienie dokumentów, które opisują stan deweloperski, jaki zadeklarowano w umowie przedwstępnej. Na podstawie tego nasi inżynierowie wiedzą, jaki stan techniczny zastaną i co muszą sprawdzić. Żeby zgłosić chęć zlecenia odbioru naszej firmie, należy skontaktować się z nami. Możesz skorzystać z numeru telefonu podanego na górze strony. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zapraszamy do kontaktu!

Przeczytaj też o odbiorze w dzielnicy: Bałuty, Górny, Śródmieście, Widzew. Zawarcie.


Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Łódź | Zadzwoń 539 356 009
Średnia 5/5 na podstawie 394 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!