Odbiory mieszkań - Katowice

Rezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór!

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Zobacz przykładowe usterki:

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Katowice

Odbiory mieszkań Katowice | Zadzwoń 660 370 781

W niniejszym artykule przybliżamy temat odbiorów mieszkań na terenie Katowic.

Katowice – odbiory mieszkań

Budynki wielorodzinne w Katowicach rosną jak grzyby po deszczu. W Gruncie Rzeczy to firma, która oferuje swoją pomoc podczas odbioru mieszkania deweloperskiego w Katowicach. Inżynierowie, którzy pracują w naszej firmie wykonali już wiele zleceń na terenie całej Polski, dzięki czemu ich doświadczenie nieustannie rośnie. Jako firma zapewniamy, że dojedziemy w każde miejsce. Obsługujemy teren Katowic i okolic. Chcemy pomóc każdemu, kto tego potrzebuje i wykonać odbiór mieszkania. Mamy świadomość, że jest to bardzo ważny etap, który wieńczy pracę dewelopera. Akceptacja stanu deweloperskiego mieszkania uniemożliwia żądanie naprawy usterek na rzecz dewelopera, więc warto przyjrzeć się wszystkiemu, by ocenić ewentualne wady.

Co jest ważne podczas odbioru mieszkania w Katowicach?

Doświadczony fachowiec z firmy W Gruncie Rzeczy na odbiór do Katowic przyjeżdża przygotowany. Sprawdza nieruchomość pod kątem norm budowlanych i przepisów prawa budowlanego, a także kontroluje, czy wszystko zgodne jest z projektem, czy prawidłowo poprowadzono instalację. Ocenia jakość stanu deweloperskiego, pomagając również uzupełnić protokół, a także przygotowując się do sporządzenia raportu, który będzie niezbędny, gdy okaże się, że deweloper nie będzie chciał wykonać naprawy na swój koszt. Pomoc fachowca w pewnych zadaniach bywa niezbędna. Warto czasem zapłacić za dobrze wykonaną pracę, niż próbować swoich sił w dziedzinie, w której nie jesteśmy mocni.

Jak umówić odbiór mieszkania z firmą W Gruncie Rzeczy?

Po ustaleniu terminu nasz inżynier przyjeżdża w wyznaczone miejsce w Katowicach, gdzie zajmuje się odbiorem, tłumaczy co należy zrobić z ewentualnymi wadami, pomaga sporządzić protokół. Wystarczy zadzwonić. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych inżynierów. Zapewniamy, że ta pomoc najczęściej jest bardziej opłacalna niż samodzielna naprawa wszystkich niedostrzeżonych podczas odbioru usterek.


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 2 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!