Odbiór mieszkań Gdańsk, odbiory techniczne Gdańsk

Zarezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór mieszkania od dewelopera!

Numer telefonu

Miasto odbioru

Typ nieruchomości

Nasze usługi

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

odbiór mieszkania od dewelopera

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. kąty, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Przykładowe usterki znalezione w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera

ubytki tynku, budulca

zarysowania na szkle

szczeliny, pęknięcia

mostki termiczne

odchyłki od płaszczyzny

odspojenia

brak liniowości

brak wykończenia ramy

brak parapetu

Dlaczego my?

usługi w gruncie rzeczy

Atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

usługi w gruncie rzeczy

Nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

usługi w gruncie rzeczy

Ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

usługi w gruncie rzeczy

Duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

usługi w gruncie rzeczy

Znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

usługi w gruncie rzeczy

Więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

usługi w gruncie rzeczy

Termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

usługi w gruncie rzeczy

Precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury drobiazgowi. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie o usłudze odbioru mieszkania od dewelopera.

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.” - Marta

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.” - Gustaw

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.” - Gabriel

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.” - Alicja

google logo

Ocena 4,9 z ponad 120 opinii w serwisie Google

Odbiór mieszkań Gdańsk, odbiory techniczne Gdańsk

Odbiory mieszkań Gdańsk | Zadzwoń 539 356 009

W artykule przybliżamy tematykę, która związana jest  z odbiorami mieszkań w Gdańsku.

Odbiory mieszkań deweloperskich w Gdańsku

Firma W Gruncie Rzeczy działa w całej Polsce, dokonujemy odbiorów mieszkań deweloperskich także w Gdańsku i okolicach. Specjaliści pracujący dla naszej firmy świadczą pomoc podczas odbiorów mieszkań. Składamy się przede wszystkim z grupy pasjonatów, lubimy swoją pracę i staramy się działać najlepiej jak potrafimy. Dzięki naszemu doświadczeniu klienci mogą być spokojni, bo doświadczenie w branży budowlanej jest kluczem do sukcesu w trakcie poszukiwania ewentualnych wad i usterek. Jeśli jako właściciel masz jakiekolwiek wątpliwości związane z profesjonalnym podejściem do odbioru własnego mieszkania, to warto przedyskutować takie rozwiązanie z przedstawicielami naszej firmy. Dostrzegamy ogromny potencjał w naszej pracy, dlatego chętnie pomożemy każdemu, kto potrzebuje pomocy związanej z odbiorem mieszkania w Gdańsku. Zrobimy to w pełni profesjonalnie.

Rynek deweloperski w Gdańsku - odbiór mieszkania

Odbiór mieszkania to nie tylko spacer po każdym pomieszczeniu, które zostało doprowadzone do stanu deweloperskiego. Odbiór polega na rzetelnym sprawdzeniu każdego elementu, który został zainstalowany, sprawdzeniu jakości wykończenia oraz kontroli montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Staramy się zorganizować odbiór w pełni precyzyjnie. Dopasowujemy nasze działania do tego, co deweloper zadeklarował w trakcie spisania umowy przedwstępnej. W Gruncie Rzeczy sprawdza zgodność stanu deklarowanego ze stanem faktycznym. Jeśli jest spójny – a nasz inwestor nie ma uwag, sytuacja jest idealna. Niestety najczęściej jest tak, że istnieją różnice, które należy uwzględnić w protokole odbioru.

W Gruncie Rzeczy – jak odebrać mieszkanie?

Jeśli nie czujesz się wystarczająco kompetentnie, by podjąć się odbioru samodzielnie – zrób to razem z naszym inżynierem. Wystarczy zadzwonić. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu podanym u góry strony. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do kontaktu każdego, kto ma pytania związane z pracą inżyniera pomagającego w trakcie odbiorów mieszkań deweloperskich w Gdańsku.

Przeczytaj też o odbiorze w dzielnicy: Chełm, Śródmieście, Wrzeszcz, Oliwa, Jasień, Orunia, Przymorze, Piecki.


Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Gdańsk | Zadzwoń 539 356 009
Średnia 5/5 na podstawie 269 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!