Odbiory mieszkań - Szczecin

Rezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór!

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Zobacz przykładowe usterki:

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Szczecin

Odbiory mieszkań Szczecin | Zadzwoń 660 370 781

W niniejszym artykule omawiamy kwestie odbioru mieszkań w Szczecinie.

Szczecin – jak dobrze odebrać mieszkanie?

Odbiory mieszkań w Szczecinie to trudna praca, która wymaga ogromu wiedzy i doświadczenia. Firma W Gruncie Rzeczy to grupa ekspertów, którzy zajmują się realizowaniem odbiorów na zlecenie. Jest to ogromne ułatwienie dla każdego, kto nie zna się na tym, na co należy zwrócić uwagę podczas odbioru. Spostrzegawczy inwestor najczęściej jest w stanie wychwycić wady mechaniczne i niedoróbki. Nasi inżynierowie zajmują się odbiorami od wielu lat i doskonale wiedzą jak powinna wyglądać poprawnie poprowadzona instalacja, w jaki sposób tuszuje się źle osadzone okna, jak sprawdzić czy odchyłki są w granicach normy. Nasza firma nie neguje spostrzegawczości klientów. My możemy pomóc w kwestiach technicznych, by klient czuł się spokojny.

W Gruncie Rzeczy – odbiór mieszkania z inżynierem

Chcemy przez naszą pracę dać poczucie bezpieczeństwa każdemu, kto potrzebuje fachowej porady w Szczecinie i okolicach. Nie zawsze w rodzinie mamy kogoś, kto jest tzw. „złotą rączką” i zna się na budownictwie. Aktualne wymogi stanu deweloperskiego też różnią się w zależności od podejścia dewelopera. Aby dokładnie odebrać mieszkanie, należy przeanalizować dokumentację i przygotować się na stan, jaki deklaruje dany deweloper. Oferujemy nasze usługi szczególnie tym, którzy poważnie traktują temat związany z odbiorem mieszkania. Firma W Gruncie Rzeczy działa na terenie całej Polski, także w Szczecinie. Jesteśmy po to, by skontrolować dewelopera i pokazać wszystko, co warto poprawić. Inżynier, który pracuje dla naszej firmy jest odpowiednio przeszkolony, ma wieloletnie doświadczenie i wiedzę.

Odbiory mieszkań z inżynierem w Szczecinie

Jeśli zastanawiasz się czy warto zainwestować w usługę, którą oferuje firma W Gruncie Rzeczy, zachęcamy do kontaktu. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: wgruncierzeczy.eu. Plusem naszych działań jest poprawnie sporządzony protokół, który ma na celu skontrolowanie pracy budowlańców, którzy pracują na zlecenie dewelopera i ewentualną naprawę tego, co zostało zrobione źle na koszt dewelopera.


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 2 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!