Odbiór mieszkań Olsztyn, odbiory techniczne Olsztyn

Zarezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór mieszkania od dewelopera!

Numer telefonu

Miasto odbioru

Typ nieruchomości

Nasze usługi

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

odbiór mieszkania od dewelopera

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. kąty, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Przykładowe usterki znalezione w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera

ubytki tynku, budulca

zarysowania na szkle

szczeliny, pęknięcia

mostki termiczne

odchyłki od płaszczyzny

odspojenia

brak liniowości

brak wykończenia ramy

brak parapetu

Dlaczego my?

usługi w gruncie rzeczy

Atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

usługi w gruncie rzeczy

Nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

usługi w gruncie rzeczy

Ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

usługi w gruncie rzeczy

Duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

usługi w gruncie rzeczy

Znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

usługi w gruncie rzeczy

Więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

usługi w gruncie rzeczy

Termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

usługi w gruncie rzeczy

Precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury drobiazgowi. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie o usłudze odbioru mieszkania od dewelopera.

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.” - Marta

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.” - Gustaw

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.” - Gabriel

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.” - Alicja

google logo

Ocena 4,9 z ponad 120 opinii w serwisie Google

Odbiór mieszkań Olsztyn, odbiory techniczne Olsztyn

Odbiory mieszkań Olsztyn | Zadzwoń 539 356 009

Dzisiaj przyjrzymy się odbiorom technicznym mieszkań w Olsztynie.

Olsztyn – odbiór mieszkania

Odbiór techniczny nieruchomości to czynność przysparzająca obaw inwestorowi, który często nie wie, jak się on odbywa. Najczęściej problem leży w braku wiedzy, ale niekiedy górę biorą emocje towarzyszące inwestorom przy odbiorze. Mieszkanie doprowadzone do stanu deweloperskiego powinno być teoretycznie wolne od wad, ale w praktyce bywa bardzo różnie, a z doświadczenia możemy powiedzieć, że rzadko kiedy nie posiada żadnych lub nawet kilku usterek. Najczęściej nasi inżynierowi niestety wykrywają kilka, a nawet kilkadziesiąt różnego rodzaju usterek. Fachowcy W Gruncie Rzeczy z Olsztyna są gotowi wesprzeć działania inwestora w rzetelnym wykonaniu odbioru mieszkania w oparciu o stan na miejscu oraz dokumentację otrzymaną od dewelopera.

Odbiory mieszkań z profesjonalną firmą w Olsztynie

Jeśli rozmyślasz nad zatrudnieniem firmy zajmującej się profesjonalnie sprawdzeniem jakości stanu deweloperskiego, odpowiedz sobie na pytanie, czy znasz się procedurze odbioru i normach budowlanych. Jeśli nie, warto zamówić fachowy odbiór. Nie martw się, dobrze trafiłeś. Naszą firmę cechuje profesjonalizm w odbiorach mieszkań na terenie Olsztyna i okolic. Działamy tak, by dać inwestorom poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani o wiedzy naszych inżynierów i ręczymy, że swoją pracę wykonują skrupulatnie i dokładnie. Dysponują również fachowym sprzętem, co tylko podnosi precyzyjność oględzin.

W jaki sposób zlecić mieszkanie firmie W Gruncie Rzeczy?

Jeśli  obawiasz się odbioru mieszkania i nie wiesz, czy będziesz w stanie samemu wszystkiego dopilnować, nie łam się, tylko skorzystaj z naszych usług. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem podanym u góry strony. Jeśli wolisz wirtualnie, rekomendujemy rezerwowanie odbiorów online. Zawsze możesz do nas napisać poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych inżynierów w Olsztynie. Dajemy gwarancję, że odbioru dokonamy rzetelnie i profesjonalnie, a Ty pozbędziesz się obaw, a mieszkanie będzie cieszyć swoim stanem.

Przeczytaj też o odbiorze w dzielnicy: Jaroty, Kormoran, Nagórki, Podleśna, Pojezierze.

Zobacz cenę odbiorów mieszkań w Lublinie oraz forum.


Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Olsztyn | Zadzwoń 539 356 009
Średnia 5/5 na podstawie 167 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!