Odbiory mieszkań - Olsztyn

Rezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór!

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Zobacz przykładowe usterki:

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Olsztyn

Odbiory mieszkań Olsztyn | Zadzwoń 660 370 781

Dzisiaj przyjrzymy się odbiorom technicznym mieszkań w Olsztynie.

Olsztyn – odbiór mieszkania

Odbiór mieszkania jest czynnością, której przeciętny inwestor nie lubi, bo nie wie, jak ma się do tego zabrać. Najczęściej problemem jest brak wiedzy, ale też nadmiar emocji, który towarzyszy inwestorowi podczas odbioru. Mieszkanie, które zostało doprowadzone do stanu deweloperskiego to ogromna niewiadoma, może się tam znaleźć każda wada i usterka, a może być wykonane perfekcyjnie. Najczęściej spotykamy się z pierwszym wariantem, więc warto się na niego przygotować lepiej. Nasz fachowiec chętnie pojawi się w Olsztynie, by wesprzeć działania inwestora lub, by wykonać rzetelny odbiór całego mieszkania w oparciu o dokumentację i stan zastany.

Odbiory mieszkań z profesjonalną firmą w Olsztynie

Rozważając, czy warto inwestować w firmę, która ma na celu sprawdzenie jakości mieszkania deweloperskiego, warto sobie odpowiedzieć na pytanie – czy jako inwestor znam się na odbiorach? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, nie warto czytać dalej – warto zająć się fachowym odbiorem! Jeśli zaś nie, dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalnymi odbiorami mieszkań na terenie Olsztyna i okolic. Chcemy, by nasze działania dawały właścicielom mieszkań deweloperskich poczucie bezpieczeństwa. Wiemy, że wiedza inżynierów pracujących dla nas jest naprawdę imponująca i dzięki niej są oni w stanie dostrzec nawet to, co niedostrzegalne gołym okiem. Nasi fachowcy mają też profesjonalny sprzęt, który z pewnością przyda się podczas odbiorów.

W jaki sposób zlecić mieszkanie firmie W Gruncie Rzeczy?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, chętnie pomożemy. Wystarczy zadzwonić. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych inżynierów w Olsztynie. Gwarantujemy, że dzięki obecności naszych fachowców odbiór przebiegnie pomyślnie, protokół zostanie sporządzony poprawnie, a klient będzie zadowolony.


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 2 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!