Odbiór mieszkań Kielce, odbiory techniczne Kielce

Zarezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór mieszkania od dewelopera!

Numer telefonu

Miasto odbioru

Typ nieruchomości

Nasze usługi

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

odbiór mieszkania od dewelopera

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. kąty, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Przykładowe usterki znalezione w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera

ubytki tynku, budulca

zarysowania na szkle

szczeliny, pęknięcia

mostki termiczne

odchyłki od płaszczyzny

odspojenia

brak liniowości

brak wykończenia ramy

brak parapetu

Dlaczego my?

usługi w gruncie rzeczy

Atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

usługi w gruncie rzeczy

Nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

usługi w gruncie rzeczy

Ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

usługi w gruncie rzeczy

Duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

usługi w gruncie rzeczy

Znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

usługi w gruncie rzeczy

Więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

usługi w gruncie rzeczy

Termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

usługi w gruncie rzeczy

Precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury drobiazgowi. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie o usłudze odbioru mieszkania od dewelopera.

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.” - Marta

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.” - Gustaw

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.” - Gabriel

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.” - Alicja

google logo

Ocena 4,9 z ponad 120 opinii w serwisie Google

Odbiór mieszkań Kielce, odbiory techniczne Kielce

Odbiory mieszkań Kielce | Zadzwoń 539 356 009

W niniejszym artykule przybliżamy temat, jakim jest odbiór mieszkania w Kielcach.

Odbiór mieszkań Kielce

Zastanawiasz się, jak powinien być przeprowadzony proces odbioru mieszkania, abyś mógł ze spokojem zamieszkać w nieruchomości? Oto nasze sprawdzone rady!

Odbiór nieruchomości w Kielcach

Pamiętaj, że odbiór to jeden z najważniejszych momentów, jeśli chodzi o zakup mieszkania, ponieważ to wtedy możesz zobowiązać sprzedającego do usunięcia usterek. Po każdym odbiorze podpisywany jest protokół, w którym nabywca potwierdza, że wszystko zostało przygotowane zgodnie z ustaleniami. Nigdy nie gódź się na podpisywanie takich dokumentów przez oględzinami lub wtedy, kiedy znajdziesz jakieś usterki, ale deweloper obieca, że je naprawi. Pamiętaj, że nic, co nie jest na piśmie, nie chroni Cię jako nabywcy, dlatego dbaj o to, aby każda usterka została odpowiednio spisana, wraz z terminem jej naprawy.

Odbiór mieszkania w Kielcach

Odbiór mieszkania w Kielcach nie jest prostym procesem. Musisz przejść nieruchomość krok po kroku, zwrócić uwagę na każde niedociągnięcie, a następnie sprawdzić, jak istotna jest to usterka, jeśli chodzi o Twój komfort mieszkania. Musisz sprawdzić:

  • Czy na ścianach i sufitach nie ma żadnych śladów po zalaniach, robactwie czy pleśni. Zwykle objawia się to żółtymi lub brązowawymi plamami lub zaciekami.
  • Czy podłoga (wylewki) jest równa, czy nie jest popękana. W przypadku mieszkań wykończonych pod klucz - czy parkiet/panele nie są wybrzuszone, a płytki odpowiednio położone.
  • Czy okna i drzwi są szczelne i odpowiednio osadzone. Zwykle można to sprawdzić, przykładając dłoń w newralgicznych miejscach, jednak jeśli dokonujesz odbioru np. latem, gdy jest gorąco, możesz nic nie poczuć. Wtedy konieczna jest kamera termowizyjna.
  • Czy szyby nie są porysowane. Należy sprawdzić zgodność ewentualnych rys z normami.

Audyt techniczny mieszkania w Kielcach

Myślisz, że to wiele elementów do sprawdzenia? Jesteśmy dopiero na początku tej drogi. Po wstępnych oględzinach odbiór mieszkania w Kielcach przechodzi na kolejny, bardziej zaawansowany poziom. Konieczne jest sprawdzenie m.in. wszystkich instalacji – gazowej, elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i wentylacyjnej. Jest to ważne, ponieważ koszt wymiany lub naprawy takich elementów jest bardzo wysoki, a do tego uszkodzona którakolwiek z instalacji może zagrażać życiu lub zdrowiu mieszkańców. 

Audyt techniczny ze specjalistą

Pamiętaj, że odbioru nie musisz wykonywać sam. Możesz zlecić go naszym specjalistom, którzy przyjadą na miejsce wyposażeni w niezbędny sprzęt i sprawdzą nieruchomość metr po metrze. Otrzymasz od nich pełny raport wykrytych usterek i porady, jak rozwiązać kwestię ich naprawienia z deweloperem.

Nie obawiaj się odbioru mieszkania w Kielcach. Postaw na współpracę z nami!

Przeczytaj też o odbiorze w dzielnicy: Baranówek, Czarnów, Herby, Kostuchna, Karczówka.


Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Kielce | Zadzwoń 539 356 009
Średnia 5/5 na podstawie 24 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!