Odbiory mieszkań - Bydgoszcz

Rezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór!

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Zobacz przykładowe usterki:

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Bydgoszcz

Odbiory mieszkań Bydgoszcz | Zadzwoń 660 370 781

W niniejszym artykule przybliżamy kwestie odbiorów technicznych  mieszkań w Bydgoszczy.

Odbiór mieszkania w Bydgoszczy

Bydgoszcz to miasto nieustannie rozwijające się, co dostrzega rynek deweloperski. Nasza firma powstała właśnie po to, by kontrolować jakość wykończeń stanu deweloperskiego na zlecenie klientów. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna pomoc przyda się w zorganizowaniu tak trudnego zadania. Odbiór mieszkania można zrobić pobieżnie, jest w stanie wykonać go każdy, ale jeśli mówimy o odbiorach technicznych to niezbędna jest pomoc inżyniera. Właśnie dlatego oferujemy usługę profesjonalnych odbiorów, która pozwala egzekwować swoje prawa na podstawie protokołu odbioru. Nasi fachowcy pomagają sporządzić protokół w taki sposób, by był on podstawą do ewentualnych napraw na koszt dewelopera. To ważne, ponieważ po etapie deweloperskim następuje etap związany z wykończeniem, który generuje najczęściej największe dla inwestora koszty.

W Gruncie Rzeczy – istnieje dla Was

Cechą naszej firmy jest pomoc każdemu, kto tej pomocy potrzebuje. Chcemy mieć świadomość, że nasze działania, które promujemy na terenie całej Polski dotrą do każdego z Bydgoszczy, kto nie zna się na usłudze odbioru, a chce wykonać go dobrze. Nasz inżynier bada odchyłki, sprawdza metraż, kontroluje montaż stolarki okiennej i drzwiowej, jest w stanie doradzić, która wada jest kosztowna w naprawie, a która wymaga wyłącznie kosmetycznych poprawek. To bardzo cenna wskazówka, bo dzięki niej wiemy, które usterki powinniśmy wpisać w protokół, by deweloper mógł się do nich odnieść i ewentualnie, by

naprawił je na własny koszt.

Bydgoszcz - jak zlecić odbiory mieszkań deweloperskich?

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania deweloperskiego w Bydgoszczy i zastanawiasz się jak wykonać odbiór mieszkania, bo nie masz o tym pojęcia – zapraszamy do kontaktu. Żeby zgłosić chęć zlecenia odbioru naszej firmie należy skontaktować się z nami. Możesz skorzystać z numer telefonu: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Zachęcamy do kontaktu. Po ustaleniu terminu możesz być spokojny, bo nasz inżynier dołoży wszelkich starań, by wykonać odbiór mieszkania skrupulatnie, zwracając uwagę na najdrobniejsze detale.


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 1 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!