Odbiory mieszkań - Wrocław

Rezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór!

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Zobacz przykładowe usterki:

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Wrocław

Odbiory mieszkań Wrocław | Zadzwoń 660 370 781

Dowiedz się więcej na temat odbiorów technicznych mieszkań na terenie Wrocławia.

Odbiory mieszkań we Wrocławiu

Reprezentujemy firmę, która tak naprawdę może być ratunkiem dla każdego inwestora, który powierzył budowanie własnego mieszkania firmie deweloperskiej. Bardzo często wstępna faza, która polega na zdobywaniu klienta jest momentem, o którym nikt nie pamięta, gdy mamy do czynienia z odbiorem mieszkania, a to właśnie wtedy zapadały kluczowe decyzje dotyczące tego, jak będzie wyglądał finalny stan mieszkania. Firmę W Gruncie Rzeczy budują ludzie, którzy doskonale wiedzą, na co należy się przygotować podczas odbioru mieszkania. To grupa inżynierów, specjalistów merytorycznych, ludzi godnych zaufania, którzy pracują, by klient mógł czuć się bezpiecznie. Tym bardziej, gdy uświadomimy sobie, że często nie wszystkie usterki są widoczne gołym okiem, ale doświadczony inżynier wie, na co należy zwrócić uwagę w trakcie odbioru.

W Gruncie Rzeczy we Wrocławiu

Wrocław to miasto, w którym nieruchomości deweloperskie mnożą się bardzo szybko. Coraz nowsze osiedla, wielopiętrowe wymyślne architektonicznie budynki, które kuszą potencjalnych inwestorów obietnicą pięknych apartamentów to przestrzenie, które przed zamieszkaniem i urządzaniem trzeba odebrać. Nie wszystko jest takie łatwe. Odbiór mieszkania jest trudnym momentem dla inwestora, który nie wie, na co zwrócić uwagę. Inżynierowie pracujący dla firmy W Gruncie Rzeczy odbierają mieszkania we Wrocławiu, używając profesjonalnego sprzętu, a także wykorzystując swoją wiedzę. Odbiór mieszkania to jedyny moment, który można wykorzystać, by ewentualne wady i usterki umieszczone w protokole odbioru poprawił deweloper na własny koszt.

Odbiór mieszkania – jak zamówić usługę?

Jeśli nie czujesz się pewnie w momencie odbioru i poszukujesz kogoś, kto wykonałby go za Ciebie w sposób profesjonalny, trafiłeś doskonale! Możesz skontaktować się z nami telefonicznie. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy podjąć decyzję czy potrzebujesz pomocy podczas odbioru mieszkania we Wrocławiu.


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 2 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!