Odbiór mieszkań Toruń, odbiory techniczne Toruń

Zarezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór mieszkania od dewelopera!

Numer telefonu

Miasto odbioru

Typ nieruchomości

Nasze usługi

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

odbiór mieszkania od dewelopera

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. kąty, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Przykładowe usterki znalezione w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera

ubytki tynku, budulca

zarysowania na szkle

szczeliny, pęknięcia

mostki termiczne

odchyłki od płaszczyzny

odspojenia

brak liniowości

brak wykończenia ramy

brak parapetu

Dlaczego my?

usługi w gruncie rzeczy

Atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

usługi w gruncie rzeczy

Nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

usługi w gruncie rzeczy

Ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

usługi w gruncie rzeczy

Duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

usługi w gruncie rzeczy

Znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

usługi w gruncie rzeczy

Więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

usługi w gruncie rzeczy

Termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

usługi w gruncie rzeczy

Precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury drobiazgowi. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie o usłudze odbioru mieszkania od dewelopera.

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.” - Marta

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.” - Gustaw

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.” - Gabriel

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.” - Alicja

google logo

Ocena 4,9 z ponad 120 opinii w serwisie Google

Odbiór mieszkań Toruń, odbiory techniczne Toruń

Odbiory mieszkań Toruń | Zadzwoń 539 356 009

W dzisiejszym artykule omawiamy kwestie odbioru mieszkań na terenie Torunia.

W Gruncie Rzeczy – odbiór w Toruniu

Jesteśmy firmą, która dba o potrzeby naszych klientów. Powstała w momencie, gdy dostrzegliśmy, że niewiedza dotycząca odbiorów mieszkań nie pozwala cieszyć się inwestorom z nowych mieszkań. Zazwyczaj w momencie, gdy deweloper chce zakończyć swoją część odbiorem, a inwestor powinien się cieszyć, że może wreszcie zobaczyć wymarzone mieszkanie, zaczyna się obawiać, że nie przeprowadzi odbioru wystarczająco profesjonalnie, by dostrzec jego wady. My chętnie pomożemy!

Odbiory mieszkań ze specjalistą

Praca specjalisty, który pracuje dla firmy W Gruncie Rzeczy, polega na tym, by razem z klientem odebrać mieszkanie w Toruniu, czyli sprawdzić jego stan deweloperski w oparciu o dokumentację, która została podpisana na początku, tuż przed rozpoczęciem budowy: jakość tynków, ewentualne zawilgocenia, różnego rodzaju odchyłki, uszkodzenia mechaniczne, złe osadzenie drzwi i okien itp. Nasi fachowcy pracują z profesjonalnym sprzętem, są doświadczeni i posiadają wiedzę techniczną, która jest niezbędna, gdy inwestorowi zależy na rzeczowej opinii. To niezwykle ważne, by w dniu odbioru w Toruniu czuć komfort psychiczny i to, że jest ktoś jeszcze, kto ma wiedzę i doświadczenie i stoi po stronie rzetelnej realizacji wymarzonego mieszkania.

Czy warto zamówić odbiór mieszkania w Toruniu?

Jeśli zastanawiasz się, czy ta usługa jest Tobie potrzebna i czy chcesz wydać pieniądze na pomoc inżyniera, zastanów się dobrze. Jeśli masz pojęcie o kwestii technicznej – warto zaryzykować, ale jeśli nie – skontaktuj się z nami. Nasz numer jest podany na górze strony. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu. Działamy na terenie całej Polski, także w Toruniu i okolicach, po to, by dać szansę na radość z nowego mieszkania każdemu, kto tego potrzebuje. Nie chcemy, by nasz klient musiał doinwestowywać w kolejne poprawki i naprawy usterek stanu deweloperskiego. Tym bardziej, gdy musi robić coś, co zostało zamieszczone w umowie przedwstępnej jako element wykończenia stanu deweloperskiego.


Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Toruń | Zadzwoń 539 356 009
Średnia 5/5 na podstawie 77 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!