Odbiory mieszkań - Zielona Góra

Rezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór online w Zielonej Górze

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Zobacz przykładowe usterki:

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Zielona Góra

Odbiory mieszkań Zielona Góra | Zadzwoń 660 370 781

W niniejszym artykule przybliżamy temat, jakim jest odbiór mieszkania w Zielonej Górze.

Odbiór mieszkań Zielona Góra

Zastanawiasz się nad tym, czy dokonać odbioru mieszkania samodzielnie czy ze specjalistą? Mamy dla Ciebie poradnik, który wskaże wszystkie za i przeciw, a co za tym idzie pomoże Ci podjąć decyzję.

Odbiór techniczny mieszkania w Zielonej Górze

Odbiór mieszkania w Zielonej Górze to najważniejszy moment w czasie zakupu nieruchomości. Dlaczego? Otóż to czas, w którym możesz zobowiązać dewelopera do naprawienia wszystkich usterek, które zauważysz w nieruchomości. Kiedy podpiszesz już dokumenty, może być z tym ogromny problem, dlatego pamiętaj, że odbiór musi być rzetelny i wykonany bardzo dokładnie. Wiele osób stresuje się, że zostaną uznane za zbyt drobiazgowe, kiedy np. będą mierzyć umiejscowienie parapetów czy sprawdzać rysy na szybach okien. Nie przejmuj się tym! To jedyny moment, kiedy możesz zadbać o siebie, dlatego nie powinieneś się krępować.

Jak zacząć odbiór mieszkania?

Od czego zacząć odbiór? Przeanalizuj to, co jest widoczne gołym okiem. Sprawdź czy:

  • na ścianach, podłogach i sufitach nie ma żadnych śladów po zalaniach, robactwie czy pleśni
  • wylewki są równe
  • gładzie na ścianach są idealnie płaskie
  • osadzenie okien i drzwi jest prawidłowe, czy są równo wstawione, czy nie ma żadnych szczelin powodujących uciekanie ciepła.

Odbiór mieszkań Zielona Góra 

Powierzchowna ocena jest jednak dopiero początkiem całego procesu odbioru, chociaż niestety często już na tym etapie można znaleźć sporo niezgodności. Następnie czas na sprawdzenie elementów mniej widocznych. Musisz przeanalizować stan wszystkich instalacji– gazowej, elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i wentylacyjnej. Dlaczego jest to tak ważne? Zwykle kupując mieszkanie ludzie inwestują większość, a nawet wszystkie swoje pieniądze w nieruchomość. Koszt wymiany lub naprawy, którejkolwiek z tych instalacji, to dodatkowe kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy. Dlatego jeśli wiesz, że nie wpisałeś takiej ewentualności w budżet, tym bardziej musisz mieć pewność, że naprawa instalacji nie spadnie na Twoje barki, dokonaj jej profesjonalnej oceny przy odbiorze. Warto także ocenić stan całego budynku, czyli jego dachu, schodów, windy czy wszystkich przynależności. Pamiętaj, że każda duża naprawa w bloku ma wpływ na Twoje finanse, ponieważ wzrasta obowiązkowa opłata w ramach funduszu remontowego. 

Audyt techniczny w Zielonej Górze ze specjalistą

Audyt techniczny z ekspertem ma wiele plusów, ale tym najważniejszym jest fakt, że oddajesz odbiór mieszkania w Zielonej Górze w ręce eksperta. Jest on wyposażony w wiedzę, doświadczenie i pomoc różnych innych specjalistów, dzięki czemu znacznie łatwiej i szybciej jest w stanie sprawdzić stan mieszkania. Co ważne, nasi specjaliści posiadają różne narzędzia, niezbędne do sprawnej oceny różnych elementów.  Np. pomaga to przy szczelności okien Czasami wystarczy przyłożyć rękę w newralgicznych miejscach, aby poczuć powiew zimna, ale jest to możliwe tylko w chłodniejsze dni.  W lecie, czy nawet wiosną, zdecydowanie lepiej jest posłużyć się kamerą termowizyjną, którą posiadają nasi specjaliści. 

Pomożemy Ci zadbać o Twoje interesy podczas odbioru! Zadzwoń!Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Zielona Góra | Zadzwoń 660 370 781
Średnia -/5 na podstawie 0 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!