Odbiory mieszkań - Gdynia

Rezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór!

Nasze usługi:

odbiór mieszkania

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. katy, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Zobacz przykładowe usterki:

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera
profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

Dlaczego my?

atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury czepialscy. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.”

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.”

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.”

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan Był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.”

Odbiory mieszkań - Gdynia

Odbiory mieszkań Gdynia | Zadzwoń 660 370 781

Zapraszamy do zapoznania się  z artykułem dotyczącym odbiorów technicznych mieszkań w Gdyni.

Gdynia – odbiory mieszkań

Warto wspomnieć, że odbiór mieszkania w Gdyni to moment niezwykle ważny. Inwestor pierwszy raz ma pełen wgląd w prace, jakie zostały wykonane w jego mieszkaniu. Ma obowiązek ocenić je – zaakceptować, bądź w protokół odbioru wpisać wady i usterki, jakie dostrzegł. Bardzo często ten moment jest źle zorganizowany, ponieważ przeważają emocje, ekscytacja i inwestor nie zawsze potrafi chłodnym okiem ocenić jakość wykończenia. Właśnie dlatego świadczymy usługę pomocy w trakcie odbioru. Dzięki naszemu inżynierowi klient nie musi martwić się jakością odbioru. My gwarantujemy najwyższe standardy.

Na czym polega praca inżyniera z firmy W Gruncie Rzeczy?

Chcemy, by nasz klient z Gdyni nie odczuwał strachu, gdy nadejdzie moment odbioru mieszkania. Nie każdy z nas ma pojęcie jak działa rynek deweloperski. Ekipy budowlane działają szybko, więc można dostrzec niedokładne wykończenia, wady natury mechanicznej i inne usterki. Nasz inżynier jest w stanie wychwycić wszystkie istotne uchybienia, by pomóc je wpisać do protokołu podczas odbioru mieszkania. Dzięki temu deweloper będzie musiał się ustosunkować do wykrytych wad i bardzo prawdopodobne, że naprawę będzie musiał zrealizować na własny koszt. Praca inżyniera naszej firmy jest oszczędnością. Zazwyczaj zwraca on uwagę na wady, których naprawa bywa kosztowna. Czy inwestor jest w stanie też jest dostrzec? Bardzo często nie, ponieważ są nieoczywiste. Warto pamiętać też, że najdroższe poprawki dotyczą tego, co nie jest widoczne gołym okiem.

Odbiór mieszkania w Gdyni – jak zamówić?

Jeśli jesteś zdecydowany, by skorzystać z usługi odbioru mieszkania w Gdyni – zachęcamy do kontaktu. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: wgruncierzeczy.eu. Zespół pracujący w firmie W Gruncie Rzeczy to profesjonaliści, którzy dbają o kontakt z klientem i o to, by wszystkie zlecenia realizować najszybciej.


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 1 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Spotkaj się z nami!