Odbiory mieszkań - Gdynia

Zarezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór mieszkania od dewelopera!

Numer telefonu

Miasto odbioru

Typ nieruchomości

Nasze usługi

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

odbiór mieszkania od dewelopera

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. kąty, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Przykładowe usterki znalezione w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera

ubytki tynku, budulca

zarysowania na szkle

szczeliny, pęknięcia

mostki termiczne

odchyłki od płaszczyzny

odspojenia

brak liniowości

brak wykończenia ramy

brak parapetu

Dlaczego my?

usługi w gruncie rzeczy

Atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

usługi w gruncie rzeczy

Nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

usługi w gruncie rzeczy

Ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

usługi w gruncie rzeczy

Duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

usługi w gruncie rzeczy

Znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

usługi w gruncie rzeczy

Więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

usługi w gruncie rzeczy

Termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

usługi w gruncie rzeczy

Precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury drobiazgowi. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie o usłudze odbioru mieszkania od dewelopera.

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.” - Marta

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.” - Gustaw

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.” - Gabriel

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.” - Alicja

google logo

Ocena 4,9 z ponad 120 opinii w serwisie Google

Odbiory mieszkań - Gdynia

Odbiory mieszkań Gdynia | Zadzwoń 539 356 009

Zapraszamy do zapoznania się  z artykułem dotyczącym odbiorów technicznych mieszkań w Gdyni.

Gdynia – odbiory mieszkań

Warto wspomnieć, że odbiór mieszkania w Gdyni to moment niezwykle ważny. Inwestor pierwszy raz ma pełen wgląd w prace, jakie zostały wykonane w jego mieszkaniu. Ma obowiązek ocenić je – zaakceptować, bądź w protokół odbioru wpisać wady i usterki, jakie dostrzegł. Bardzo często ten moment jest źle zorganizowany, ponieważ przeważają emocje, ekscytacja i inwestor nie zawsze potrafi chłodnym okiem ocenić jakość wykończenia. Właśnie dlatego świadczymy usługę pomocy w trakcie odbioru. Dzięki naszemu inżynierowi klient nie musi martwić się jakością odbioru. My gwarantujemy najwyższe standardy.

Na czym polega praca inżyniera z firmy W Gruncie Rzeczy?

Chcemy, by nasz klient z Gdyni nie odczuwał strachu, gdy nadejdzie moment odbioru mieszkania. Nie każdy z nas ma pojęcie, jak działa rynek deweloperski. Ekipy budowlane działają szybko, więc można dostrzec niedokładne wykończenia, wady natury mechanicznej i inne usterki. Nasz inżynier jest w stanie wychwycić wszystkie istotne uchybienia, by pomóc je wpisać do protokołu podczas odbioru mieszkania. Dzięki temu deweloper będzie musiał się ustosunkować do wykrytych wad i bardzo prawdopodobne, że naprawę będzie musiał zrealizować na własny koszt. Praca inżyniera naszej firmy jest oszczędnością. Zazwyczaj zwraca on uwagę na wady, których naprawa bywa kosztowna. Czy inwestor jest w stanie też je dostrzec? Bardzo często nie, ponieważ są nieoczywiste. Warto pamiętać też, że najdroższe poprawki dotyczą tego, co nie jest widoczne gołym okiem.

Odbiór mieszkania w Gdyni – jak zamówić?

Jeśli jesteś zdecydowany, by skorzystać z usługi odbioru mieszkania w Gdyni – zachęcamy do kontaktu. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: wgruncierzeczy.eu. Zespół pracujący w firmie W Gruncie Rzeczy to profesjonaliści, którzy dbają o kontakt z klientem i o to, by wszystkie zlecenia realizować najszybciej.


Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Gdynia | Zadzwoń 539 356 009
Średnia 5/5 na podstawie 91 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!