Odbiór mieszkań Gorzów Wielkopolski, odbiory techniczne

Zarezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór mieszkania od dewelopera!

Numer telefonu

Miasto odbioru

Typ nieruchomości

Nasze usługi

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

odbiór mieszkania od dewelopera

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. kąty, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Przykładowe usterki znalezione w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera

ubytki tynku, budulca

zarysowania na szkle

szczeliny, pęknięcia

mostki termiczne

odchyłki od płaszczyzny

odspojenia

brak liniowości

brak wykończenia ramy

brak parapetu

Dlaczego my?

usługi w gruncie rzeczy

Atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

usługi w gruncie rzeczy

Nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

usługi w gruncie rzeczy

Ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

usługi w gruncie rzeczy

Duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

usługi w gruncie rzeczy

Znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

usługi w gruncie rzeczy

Więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

usługi w gruncie rzeczy

Termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

usługi w gruncie rzeczy

Precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury drobiazgowi. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie o usłudze odbioru mieszkania od dewelopera.

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.” - Marta

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.” - Gustaw

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.” - Gabriel

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.” - Alicja

google logo

Ocena 4,9 z ponad 120 opinii w serwisie Google

Odbiór mieszkań Gorzów Wielkopolski, odbiory techniczne

Odbiory mieszkań Gorzów Wielkopolski | Tel. 539 356 009

W niniejszym artykule przybliżamy temat, jakim jest odbiór mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim.

Odbiór mieszkania - Gorzów Wielkopolski

Odbiór nieruchomości to decydujący moment w całym procesie nabycia nowego mieszkania, przybliża nas bowiem finalnie do mieszkania w wymarzonym miejscu. Jest również niezwykle stresujący. Najczęściej obawiamy się popełnienia błędu w trakcie sprawdzania stanu technicznego. Aby być spokojnym i pewnym swojego interesu, warto skorzystać z usługi profesjonalnego odbioru technicznego.

Odbiór mieszkania Gorzów Wielkopolski – czy rzeczoznawca jest konieczny?

Wiele osób zastanawia się, czy na odbiór mieszkania powinno się przyjść z rzeczoznawcą. Nie jest to niezbędne. Warto jednak wziąć ze sobą kogoś, kto dobrze zna się na nieruchomościach. Wcale nie musi to być rzeczoznawca, którego usługi są zazwyczaj dość drogie. Pomóc w odbiorze może znajomy, inżynier budownictwa, osobiście polecamy specjalistów z naszej firmy. Możesz też wykonać odbiór samodzielnie, ale jeśli jesteśmy laikami w temacie, nie wszytsko będziemy w stanie sprawdzić czy w ogóle wykryć.

Inżynier przy odbiorze mieszkania - Gorzów Wielkopolski

Nasi inżynierowie odbierający mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim usprawnią cały proces, zdejmując z kupującego stres związany z samodzielną oceną nieruchomości. Osoby, z którymi współpracujemy, mają wieloletnie doświadczenie, wykształcenie kierunkowe i wiedzę, która pozwala im wykryć wszystkie wady nieruchomości – od małych i trudno dostrzegalnych, po znaczące wady konstrukcyjne. Dodatkowo, decydując się na współpracę z inżynierem, jesteś pewien, że dysponuje on wieloma narzędziami, dzięki którym jego praca jest dokładniejsza. Są to np. kamery termowizyjne wykazujące m.in. nieszczelności instalacji lub okien, wilgotnościomierze wskazujące, gdzie jest zatrzymana woda, czy dalmierze ułatwiające pomiary. 

Jak odebrać mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim z ekspertem?

Specjalista podczas odbioru nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim zwróci uwagę na każdy aspekt. Na początku przeanalizuje widoczne gołym okiem usterki, takie jak: zarysowane szyby okienne, spękane ściany lub sufity, krzywa wylewka czy wykwity grzybów. Następnie przejdzie do znacznie trudniejszych do wykrycia niedoróbek, jak np.: nieodpowiednio osadzone drzwi, ciepło uciekające z rur czy wadliwa instalacja wodno-kanalizacyjna. Pamiętaj, że dokumentem kończącym odbiór jest protokół odbioru. Popisując go, zgadzasz się ze stwierdzeniem, że wszystko w mieszkaniu jest w odpowiednim stanie. Ekspert W Gruncie Rzeczy poinformuje Cię, czy rzeczywiście na etapie odbioru możesz go podpisać, czy też musisz się wstrzymać do momentu, aż deweloper naprawi wszystkie usterki.

Przeczytaj też o odbiorze w dzielnicy: Górczyn, Małyszyn, Piaski, Wieprzyce, Zawarcie.


Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Gorzów Wielkopolski | Tel. 539 356 009
Średnia 5/5 na podstawie 10 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!