Odbiory mieszkań - Katowice Załęże

Zarezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór mieszkania od dewelopera!

Numer telefonu

Miasto odbioru

Typ nieruchomości

Nasze usługi

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

odbiór mieszkania od dewelopera

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. kąty, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Przykładowe usterki znalezione w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera

ubytki tynku, budulca

zarysowania na szkle

szczeliny, pęknięcia

mostki termiczne

odchyłki od płaszczyzny

odspojenia

brak liniowości

brak wykończenia ramy

brak parapetu

Dlaczego my?

usługi w gruncie rzeczy

Atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

usługi w gruncie rzeczy

Nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

usługi w gruncie rzeczy

Ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

usługi w gruncie rzeczy

Duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

usługi w gruncie rzeczy

Znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

usługi w gruncie rzeczy

Więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

usługi w gruncie rzeczy

Termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

usługi w gruncie rzeczy

Precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury drobiazgowi. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie o usłudze odbioru mieszkania od dewelopera.

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.” - Marta

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.” - Gustaw

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.” - Gabriel

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.” - Alicja

google logo

Ocena 4,9 z ponad 120 opinii w serwisie Google

Odbiory mieszkań - Katowice Załęże

Odbiory mieszkań Katowice Załęże | Tel. 539 356 009

W niniejszym artykule przybliżamy temat, jakim jest odbiór mieszkania w Katowicach Załężu.

Odbiór mieszkania Katowice Załęże

Odbiór nieruchomość to proces ekscytujący, ponieważ przybliża nas do mieszkania w wymarzonym miejscu. Mimo to, jest on również niezwykle stresujący. Najczęściej stres bierze się z obawy przed popełnieniem błędu w trakcie sprawdzania stanu technicznego. Aby sobie go oszczędzić, warto skorzystać z usługi profesjonalnego odbioru nieruchomości!

Odbiór mieszkania Katowice Załęże – czy rzeczoznawca jest konieczny?

Wiele osób zastanawia się, czy na odbiór mieszkania powinno się przyjść z rzeczoznawcą. Nie jest to konieczne. Warto zabrać ze sobą kogoś, kto rzeczywiście świetnie zna się na nieruchomościach, ale wcale nie musi być to rzeczoznawca, którego usługi są z reguły dość drogie. Pomagać w tym procesie może znajomy deweloper, inżynier budownictwa, czy specjalista z naszej firmy. Możesz także wykonać go całkowicie samodzielnie.

Jak odebrać mieszkanie w Katowicach Załężu z ekspertem?

Specjalista podczas odbioru nieruchomości w Katowicach Załężu zwróci uwagę na każdy aspekt. Na początku przeanalizuje widoczne gołym okiem usterki, takie jak: porysowane okna, pęknięte ściany czy sufity, krzywa wylewka czy wykwity pleśni. Później przejdzie do znacznie trudniejszych do wykrycia niedociągnięć, takich jak: źle osadzone drzwi, uciekające z rur ciepło czy niesprawna instalacja wodno-kanalizacyjna. Pamiętaj, że dokumentem wieńczącym odbiór jest protokół. Popisując go zgadzasz się ze stwierdzeniem, że wszystko w mieszkaniu jest jak należy. Ekspert poinformuje Cię, czy rzeczywiście na etapie odbioru możesz go podpisać, czy też musisz się wstrzymać do momentu, aż deweloper naprawi wszelkie usterki.Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Katowice Załęże | Tel. 539 356 009
Średnia 5/5 na podstawie 2 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!