Odbiory mieszkań - Kołobrzeg

Zarezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór mieszkania od dewelopera!

Numer telefonu

Miasto odbioru

Typ nieruchomości

Nasze usługi

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

odbiór mieszkania od dewelopera

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. kąty, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Przykładowe usterki znalezione w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera

ubytki tynku, budulca

zarysowania na szkle

szczeliny, pęknięcia

mostki termiczne

odchyłki od płaszczyzny

odspojenia

brak liniowości

brak wykończenia ramy

brak parapetu

Dlaczego my?

usługi w gruncie rzeczy

Atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

usługi w gruncie rzeczy

Nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

usługi w gruncie rzeczy

Ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

usługi w gruncie rzeczy

Duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

usługi w gruncie rzeczy

Znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

usługi w gruncie rzeczy

Więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

usługi w gruncie rzeczy

Termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

usługi w gruncie rzeczy

Precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury drobiazgowi. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie o usłudze odbioru mieszkania od dewelopera.

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.” - Marta

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.” - Gustaw

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.” - Gabriel

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.” - Alicja

google logo

Ocena 4,9 z ponad 120 opinii w serwisie Google

Odbiory mieszkań - Kołobrzeg

Odbiory mieszkań Kołobrzeg | Tel. 539 356 009

W niniejszym artykule przybliżamy temat, jakim jest odbiór mieszkania w Kołobrzegu.

Odbiór mieszkania Kołobrzeg

Odbiór nieruchomość to proces ekscytujący, ponieważ przybliża nas do mieszkania w wymarzonym miejscu. Mimo to, jest on również niezwykle stresujący. Najczęściej stres bierze się z obawy przed popełnieniem błędu w trakcie sprawdzania stanu technicznego. Aby sobie go oszczędzić, warto skorzystać z usługi profesjonalnego odbioru nieruchomości!

Odbiór mieszkania Kołobrzeg – czy rzeczoznawca jest konieczny?

Wiele osób zastanawia się, czy na odbiór mieszkania powinno się przyjść z rzeczoznawcą. Nie jest to konieczne. Warto zabrać ze sobą kogoś, kto rzeczywiście świetnie zna się na nieruchomościach, ale wcale nie musi być to rzeczoznawca, którego usługi są z reguły dość drogie. Pomagać w tym procesie może znajomy deweloper, inżynier budownictwa, czy specjalista z naszej firmy. Możesz także wykonać go całkowicie samodzielnie.

Inżynier przy odbiorze mieszkania Kołobrzeg

Inżynierowie zatrudnieni do odbioru mieszkania w Kołobrzegu, z pewnością ułatwią Ci wykonanie całego procesu i zdejmą z Twoich barków całe napięcie związane z samodzielną oceną nieruchomości. Osoby, z którymi współpracujemy w tej kwestii, mają wieloletnie doświadczenie, wykształcenie kierunkowe i wiedzę, która pozwala im wykryć wszystkie wady w nieruchomości – od tych małych, ledwie zauważalnych, po poważne wady konstrukcyjne. Dodatkowo decydując się na współpracę z inżynierem, masz pewność, że dysponuje on różnymi narzędziami, wspierającymi jego pracę. Są to np. kamery termowizyjne, wykazujące m.in. nieszczelność instalacji czy okien, wilgotnościomierze, pokazujące, gdzie jest zatrzymana woda, czy dalmierze, ułatwiające pomiary. 

Jak odebrać mieszkanie w Kołobrzegu z ekspertem?

Specjalista podczas odbioru nieruchomości w Kołobrzegu zwróci uwagę na każdy aspekt. Na początku przeanalizuje widoczne gołym okiem usterki, takie jak: porysowane okna, pęknięte ściany czy sufity, krzywa wylewka czy wykwity pleśni. Później przejdzie do znacznie trudniejszych do wykrycia niedociągnięć, takich jak: źle osadzone drzwi, uciekające z rur ciepło czy niesprawna instalacja wodno-kanalizacyjna. Pamiętaj, że dokumentem wieńczącym odbiór jest protokół. Popisując go zgadzasz się ze stwierdzeniem, że wszystko w mieszkaniu jest jak należy. Ekspert poinformuje Cię, czy rzeczywiście na etapie odbioru możesz go podpisać, czy też musisz się wstrzymać do momentu, aż deweloper naprawi wszelkie usterki.Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Kołobrzeg | Tel. 539 356 009
Średnia 5/5 na podstawie 15 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!