Odbiory mieszkań - Trójmiasto

Zarezerwuj

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego filmiku o odbiorze technicznym!

Zarezerwuj odbiór mieszkania od dewelopera!

Numer telefonu

Miasto odbioru

Typ nieruchomości

Nasze usługi

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

odbiór mieszkania od dewelopera

W ramach usługi sprawdzamy profesjonalnym sprzętem m.in. kąty, piony, poziomy, odchyłki, wylewki, a także inne uszkodzenia. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

odbiór domu

Odbiór domu jest nieco bardziej skomplikowany niż odbiór mieszkania. Musimy sprawdzić także m.in. elewację, dach i zagospodarowanie terenu!

badanie termowizyjne

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć np. grzyba i nieszczelności okien. Większość naszych klientów zamawia odbiór z termowizją!

Przykładowe usterki znalezione w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera

ubytki tynku, budulca

zarysowania na szkle

szczeliny, pęknięcia

mostki termiczne

odchyłki od płaszczyzny

odspojenia

brak liniowości

brak wykończenia ramy

brak parapetu

Dlaczego my?

usługi w gruncie rzeczy

Atrakcyjna cena

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat za odbiór. Przez telefon umawiamy się na konkretną cenę i takiej ceny się trzymamy!

usługi w gruncie rzeczy

Nie odwołujemy odbiorów

Część naszych konkurentów to pojedynczy "specjaliści", którzy odwołują odbiory na ostatnią chwilę. Nasza firma to sieć inżynieryjna, dlatego nie odwołujemy odbiorów.

usługi w gruncie rzeczy

Ogólnopolska skala

Naszą siecią inżynieryjną pokrywamy cały kraj! W Gruncie Rzeczy to ogólnopolska sieć. Nasze usługi zamówisz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, w Trójmieście i na Górnym Śląsku!

usługi w gruncie rzeczy

Duże doświadczenie

Nasi pracownicy i partnerzy przechodzą regularne szkolenia. Wymieniamy doświadczenia z odbiorów i wiemy, jakich "sztuczek" spodziewać się u określonego dewelopera.

usługi w gruncie rzeczy

Znajomość norm

Fachowy odbiór mieszkania lub domu od dewelopera wymaga znajomości wielu norm budowlanych i Polskich Norm. W Gruncie Rzeczy znamy je wszystkie!

usługi w gruncie rzeczy

Więcej pieniędzy w kieszeni

W naszej opinii nie warto oszczędzać kilkuset złotych na samodzielnym odbiorze mieszkania od dewelopera. Koszt naprawy średniej liczby usterek wykrytych podczas odbioru to zwykle kilka tysięcy złotych.

usługi w gruncie rzeczy

Termowizja

Naszym klientom zwykle rekomendujemy przeprowadzenie badania termowizyjnego podczas odbioru. Kamerą termowizyjną możemy wykryć np. zawilgocenia sufitu, czy ucieczkę ciepła.

usługi w gruncie rzeczy

Precyzja i skrupulatność

Jesteśmy z natury drobiazgowi. Oczywiście za tą cechą nie przepadają deweloperzy, u których przeprowadzamy odbiory techniczne nieruchomości!

Opinie o usłudze odbioru mieszkania od dewelopera.

profesjonalne odbiory mieszkan od dewelopera

“Fenomenalna usługa odbioru mieszkania. Pełen profesjonalizm - nie musieliśmy nic robić.” - Marta

„Polecam firmę zdecydowanie. Bardzo dobry kontakt - pełen profesjonalizm. Przydzielony dla nas Pan inżynier miał ze sobą bardzo dużo sprzętu, a przede wszystkim ogromną wiedzę.” - Gustaw

„Odbiór nieruchomości przy pomocy firmy przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Inżynier przyjechał punktualnie i sprawnie wychwycił wszystkie usterki i nieprawidłowości. Był bardzo rzeczowy i kompetentny.” - Gabriel

„Na początku bardzo dobry kontakt, rzeczowe wyjaśnienie na czym będzie polegała usługa itp. Na odbiorze pan był przygotowany, pojawił się z całym potrzebnym sprzętem, dokładny, spisaliśmy sporo “usterek”. Polecam odbieranie mieszkań z tą firmą.” - Alicja

google logo

Ocena 4,9 z ponad 120 opinii w serwisie Google

Odbiory mieszkań - Trójmiasto

Odbiory mieszkań Trójmiasto | Zadzwoń 539 356 009

Niniejszy artykuł jest dedykowany odbiorom technicznym mieszkań w Trójmieście.

Odbiory mieszkań – Trójmiasto

Praca naszych fachowców ma na celu ułatwienie obowiązku jakim jest odbiór mieszkania deweloperskiego. Chcemy, by każdy z inwestorów miał równe szanse z ekipą dewelopera podczas odbioru w Trójmieście i mógł w profesjonalny sposób ocenić pracę ekipy, która budowała i wykańczała jego mieszkanie. Inżynierowie pracujący dla W Gruncie Rzeczy są najczęściej doświadczonymi fachowcami z wiedzą popartą wieloletnią praktyką. Stawiamy na profesjonalistów, ponieważ tylko oni są w stanie odebrać mieszkanie rzetelnie.

Na czym polega odbiór mieszkania?

W Trójmieście jest wiele firm deweloperskich, które reprezentują różne standardy pracy i inne rozumienie stanu deweloperskiego. W związku z tym praca naszych specjalistów zaczyna się w momencie, w którym przyjmują zgłoszenie i otrzymują dokumentację. Kluczem poprawnie wykonanego odbioru mieszkania jest przygotowanie merytoryczne. Należy zapoznać się z warunkami umowy przedwstępnej, dzięki którym poznamy deklarowany stan deweloperski. Zadaniem naszych inżynierów jest zazwyczaj porównanie teorii z praktyką, czyli z wykonaniem. Jeśli wszystko jest zbieżne – trzeba przyjrzeć się uważnie wykonaniu, jakości wykończeń, precyzji i innym aspektom, które wpływają na stan techniczny, a jeśli już na etapie porównania mamy do czynienia z rozbieżnością – to istotna informacja, że deweloper nie wywiązał się z obietnic i trzeba dokładnie sprawdzić, na czym polega jego standard pracy.

Jak zamówić odbiór fachowca w Trójmieście?

Jeśli zastanawiasz się czy warto zainwestować w usługę, którą oferuje firma W Gruncie Rzeczy w Trójmieście, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc umówić usługę. Jest ona o tyle wartościowa, że pomaga także przebrnąć przez etap sporządzania protokołu odbioru. To bardzo ważne, gdy wad jest więcej i chcemy, by deweloper się do nich odniósł. Nasz inżynier pomoże stworzyć dokument w pełni profesjonalnie. Skontaktuj się z nami. Nasz numer to: 660 370 781. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do rezerwowania odbiorów online. W każdej sprawie możesz do nas napisać przez formularz umieszczony na stronie: www.wgruncierzeczy.eu.


Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Trójmiasto | Zadzwoń 539 356 009
Średnia 5/5 na podstawie 44 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!