Odbiór mieszkania Bydgoszcz forum

Odbiór mieszkania Bydgoszcz forum | Tel. 539 356 009

Na czym polega odbiór mieszkania, jakie są szczegóły odbioru na terenie Bydgoszczy - przeczytasz poniżej.

Odbiór mieszkania w Bydgoszczy nie musi być stresujący i trudny! Wystarczy, ze zatrudnisz inżyniera pracującego w naszej firmie, aby zrobił to za Ciebie. Dlaczego warto? Oto zbiór informacji z forum, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Odbiór mieszkania Bydgoszcz – praca inspektorów

To, co jest ważne z perspektywy naszego klienta, to sposób pracy rzeczoznawców. Specjaliści, których wysyłamy na odbiór do Twojego mieszkania to wykwalifikowani inżynierowie, posiadający wiedzę, wykształcenie kierunkowe, ogromne doświadczenie i narzędzia, które pozwalają im znaleźć każdą, nawet najmniejszą usterkę. Oprócz przeprowadzenia samego procesu, inspektorzy sporządzają obszerny raport, który jest konieczny podczas ustaleń z deweloperem dotyczących naprawienia nieprawidłowości.

Odbiór mieszkania Bydgoszcz forum

Sam proces odbioru mieszkania w Bydgoszczy jest dość skomplikowany i czasochłonny, jednak nasi inżynierowie świetnie sobie z tym radzą. Inżynier Przemysław w kwietniu 2021 roku odbierał lokal w bydgoskiej inwestycji „Park nad Kanałem”. Oto jak opisał procedurę: „Mieszkanie odbieraliśmy w 2021 roku. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Mieszkanie zastaliśmy w stanie deweloperskim przynależności to elementy przynależące do mieszkania, których jakość wykonania przez dewelopera PRES Deweloper także poddaliśmy rzetelnej kontroli. Stolarka okienna w bardzo złym stanie. Nie najlepiej świadczy to o inwestycji. Wady w zakresie tynków były średnio znaczące. Wygląd lokalu odbiegał od standardowego m.in. przez to, że klient zlecił deweloperowi wykonanie bardzo wielu zmian lokatorskich. Przy odbiorze wykryto umiarkowane problemy z wylewkami. W trakcie odbioru mieszkania wskazano sporo wad i nieprawidłowości, które rzutują na ocenie pracy dewelopera, ale na szczęście są to usterki, które można naprawić w miarę szybko i bezkosztowo.” Inna oceniania w Bydgoszczy inwestycja to Activ Park, o której inżynier napisał: „Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Activ Park  brak ognisk korozji biologicznej. Mieszkanie wydano w stanie surowym. przynależności to elementy przynależące do mieszkania, których jakość wykonania przez dewelopera Budstol-Invest także poddaliśmy rzetelnej kontroli. W trakcie odbioru dostrzeżono naprawdę dużo wad, które nie należą do tych łatwych i niedrogich w naprawie, a raczej wymagają solidnej wiedzy i doświadczonego fachowca. Sytuacja z tynkami podczas odbioru była bardzo zła. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Duża liczba zmian lokatorskich przysporzyła nam trochę dodatkowej pracy w trakcie odbioru technicznego, gdyż kształt mieszkania znacznie odbiegał od innych lokali w tym budynku. Istotne wady stolarki okiennej: dużo rys oraz innych poważnych usterek.”.

Chcesz umówić się na odbiór mieszkania w Bydgoszczy? Koniecznie skontaktuj się z nami i ustal dogodny termin!

2022-02-01 (aktualizacja: 2022-05-05)


autor posta Marianna Skała

Artykuł autorstwa

Marianna Skała


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 8 opinii.

Potrzebujesz odbioru technicznego?

Zarezerwuj odbiór

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór