Odbiór mieszkania Lublin opinie

Odbiór mieszkania Lublin opinie | Tel. 539 356 009

Na czym polega odbiór mieszkania, jakie są opinie klientów z Lublina - przeczytasz poniżej.

Zakup nieruchomości to nie tylko ekscytacja związana z wyborem konkretnego lokalu, ale także stres, który towarzyszy późniejszemu odbiorowi technicznemu. Zaoszczędź sobie tych nieprzyjemności! Skontaktuj się z naszą firmą i umów się na odbiór mieszkania Lublinie. Nie masz pewności czy warto? Oto opinie naszych klientów!

Odbiory mieszkań Lublin - opinie

Pani Agnieszka zdecydowała się na powierzenie naszym specjalistom odbioru mieszkania w Lublinie. Co więcej, usługa  była last minute, a i ta udało jej zarezerwować współpracę ze specjalistą. To, co zauważyła przede wszystkim to świetny kontakt i dbałość o detale. Oto jej recenzja: „Polecam. Kontaktowałam się z firmą dwa dni przed odbiorem i mimo to udało się zarezerwować inżyniera, który pomógł w odbiorze mieszkania. Wszystko pomierzone, wilgotność ścian sprawdzona. Dobry kontakt z inżynierem p. Michałem - opowiadał co sprawdza, dopytywał osobę, która reprezentowała dewelopera o szczegóły, zauważył usterki.

Odbiór mieszkania w Lublinie – kogo polecacie?

Pan Michał natomiast zwrócił przede wszystkim uwagę na to, że inżynier wykrył wady, których on sam by nie zauważył. Dzięki doświadczeniu specjalistów i narzędziom, którymi dysponują są w stanie zobaczyć znacznie więcej. Właśnie dlatego ta usługa jest warta wykupienia!„Odbiór mieszkania przebiegł bez problemu, sprawnie i profesjonalnie. Sam nie znalazłbym wskazanych usterek. Mogę polecić!"

Odbiór mieszkania w Lublinie – jak przeprowadzić?

Odbiór mieszkania w Lublinie powinien przebiegać sprawnie, bezpiecznie, profesjonalnie i punktualnie! To bardzo ważne, ponieważ spóźniony inspektor to stres dla klienta, a ostatnim czego chcemy jest dokładanie mu zmartwień. Dlatego zawsze informujemy, że jesteśmy w drodze. Zauważyła to Pani Anna:  „Profesjonalnie! Inspektor przybył bez zwłoki, a 10 minut przed przyjazdem zadzwonił i powiedział, że jedzie! Super. Konsultanci byli ze mną w kontakcie przez cały okres oczekiwania i a na koniec przysłali pełny raport z pracy! polecam!”.

Odbiór mieszkania – dokładność i rzetelność to podstawa

Chcesz rzetelnego zbadania każdego kąta? Kolejna klientka - Pani Anna poleca nas właśnie ze względu na dokładność! Odbiór mieszkania w Lublinie przez profesjonalistę, okazał się być w jej przypadku strzałem w 10! „Z całego serca polecam firmę do odbioru mieszkania. Podczas odbioru Pan rzetelnie zbadał każdy kąt, wskazał niezgodności które należało poprawić. Bez jego pomocy nie zwrócilibyśmy uwagi na wiele ważnych kwestii. Firma zaopatrzona w liczny sprzęt jak i w olbrzymią wiedzę. Pełen profesjonalizm :).

Zainteresowany/a? Koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami i umów się na dogodny dla Ciebie termin odbioru mieszkania w Lublinie! 

2022-01-31 (aktualizacja: 2022-05-05)


autor posta Marianna Skała

Artykuł autorstwa

Marianna Skała


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 9 opinii.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór