Odbiór mieszkania Olsztyn forum

Odbiór mieszkania Olsztyn forum | Tel. 539 356 009

Na czym polega odbiór mieszkania, jakie są szczegóły odbioru na terenie Olsztyna - przeczytasz poniżej.

Nie wiesz, czy opinie ekspertów to coś, czego potrzebujesz przy swoim odbiorze mieszkania w Olsztynie? Sprawdź wypowiedzi naszych rzeczoznawców na forach, które są tylko kroplą tego, co klienci dostali w swoich raportach!

Odbiór mieszkania Olsztyn – czy warto zatrudnić inspektora ?

Odbiór mieszkania w Olsztynie z inspektorem to przede wszystkim gwarancja spokoju i mniejszego stresu związanego z tym procesem. Specjaliści, których wysyłamy na odbiór do mieszkania to wykwalifikowani inżynierowie. Mają oni doświadczenie w branży, znają wszystkie niezbędne normy, a do tego korzystają z narzędzi, które pozwalają im znaleźć każdą, nawet najmniejszą usterkę. Dodatkowo tworzą szczegółowy raport z audytu i pomagają w rozmowach z deweloperem. To bardzo pomocna kwestia.

Odbiór mieszkania Olsztyn forum

Jak wygląda proces odbioru mieszkania przez specjalistę? Oto co inżynier Emilia, napisała o odbiorze w inwestycji Premium od Limeo, zlokalizowanej w Olsztynie „Odbiór techniczny mieszkania przeprowadziliśmy styczniu 2021 r. Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń, ale nie było żadnych istotnych. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależności, takie jak: przynależności. W trakcie odbioru usterek nie było mało, ale bywają odbiory, podczas których wykryliśmy ich znacznie więcej, ale ważniejsze jest to, że nie są tak proste w naprawie oraz wymagają podpowiedzi fachowca. Przy odbiorze wykryto umiarkowane problemy z wylewkami. Stolarka okienna nie posiada żadnych wad i usterek. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem.” Jak więc widać wykryto usterki, które wymagały naprawy, dzięki czemu nabywca był w ogóle ich świadomy. Inżynier Andrzej z kolei, opisał wizytę w nieruchomości klienta w taki sposób: „Odbiór techniczny lokalu przeprowadziliśmy marcu 2021 r. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków i zawilgoceń. komórka lokatorska to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. Przy odbiorze mieszkania wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Nieliczne wady, które wykryliśmy okazały się należeć do grupy tych, które wymagają wiedzy, by w poprawny sposób je naprawić, ale nie można ich określić jako poważne. Sposób położenia tynku w tym mieszkaniu był daleki od ideału Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny.

Spraw, aby odbiór mieszkania w Olsztynie był sprawny i efektywny. Zadzwoń do nas!

2022-02-01 (aktualizacja: 2022-05-05)


autor posta Marianna Skała

Artykuł autorstwa

Marianna Skała


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 15 opinii.

Potrzebujesz odbioru technicznego?

Zarezerwuj odbiór

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór

Regulamin

Polityka prywatności

© 2010 wgruncierzeczy.eu