Odbiór mieszkania Olsztyn cena

Odbiór mieszkania Olsztyn cena | Tel. 539 356 009

Na czym polega odbiór mieszkania, jakie są ceny w Olsztynie - przeczytasz poniżej.

Lubisz mądrze inwestować pieniądze? Kup sobie święty spokój! Jeśli masz przed sobą odbiór mieszkania w Olsztynie, zdecyduj się na usługę pomocy specjalisty w tym zakresie. Gwarantujemy, że zapłacisz niewielką kwotę, a ulga będzie nie do opisania.

Odbiór mieszkania Olsztyn cena

Istnieje wiele czynników, które znacząco wpływają na cenę odbioru. Jest to np. lokalizacja, kwestia dojazdu czy prestiż firmy. Nasza firma to znany gracz na rynku nieruchomości, jednak zależy nam na tym, aby nasze usługi były dostępne dla każdego.  Chcemy, aby komfort w postaci zatrudnienia profesjonalisty był osiągalny dla każdego. Ceny odbiorów mieszkań w Olsztynie zaczynają się już od 149 zł brutto, co jest bardzo atrakcyjną ofertą, gdyż np. sprawdzamy-nieruchomosci.pl oferuje tę samą usługę od 330 zł! To, co oferujemy Ci w ramach usługi to: sprawdzenie lokalu przez wykwalifikowanych inżynierów o ogromnym doświadczeniu, którzy dysponują wysokiej jakości sprzętem, pozwalającym na wykrycie nawet niewidocznych usterek! 

Cennik odbioru mieszkań Olsztyn

Ostateczna kwota usługi odbioru mieszkania Olsztynie zależy od metrażu i ewentualnego wykupienia dodatkowych usług do pakietu. Ceny są negocjowalne, więc warto do nas zadzwonić i poznać wszystkie niezbędne szczegóły.

2022-02-01 (aktualizacja: 2022-05-05)


autor posta Marianna Skała

Artykuł autorstwa

Marianna Skała


Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 16 opinii.

Potrzebujesz odbioru technicznego?

Zarezerwuj odbiór

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór